• +48 607 567 156
  • Pon - Pio 8:00 - 16:00
Logo DANIEL Przewozy Autokarowe

Ząbkowicka Komunikacja Publiczna

rozkład jazdy ZKP

Obowiązuje od: 12 pażdziernika 2020 r.

Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | 14:21 |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:40 12:40 | 14:23 15:40
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 9:42 12:42 | 14:25 15:42
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 9:42 12:42 | 14:27 15:42
Ząbkowice Śl. Jasna II 9:44 12:44 | 14:29 15:44
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:45 12:45 | 14:30 15:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:46 12:46 | 14:31 15:46
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 9:47 12:47 | 14:32 15:47
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 9:48 12:48 | 14:33 15:48
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 9:49 12:49 | 14:34 15:49
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:50 12:50 | 14:35 15:50
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:51 12:51 | 14:36 15:51
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 9:51 12:51 | 14:36 15:51
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 9:55 12:55 | 14:40 15:55
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 9:56 12:56 | 14:41 15:56
Olbrachcice Wlk I NŻ 10:00 13:00 | 14:45 16:00
Olbrachcice Wlk II 10:01 13:01 | 14:46 16:01
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 10:02 13:02 | 14:47 16:02
Koziniec 10:11 13:11 | 14:56 16:11
Kluczowa 10:18 13:18 | 15:03 16:18
Brodziszów 10:23 13:23 | 15:08 16:23
Brodziszów II/Sklep 10:24 13:24 | 15:09 16:24
Brodziszów I 10:25 13:25 14:36 15:10 16:25
Zwrócona II NŻ 10:29 13:29 14:40 15:14 16:29
Zwrócona I 10:30 13:30 14:41 15:15 16:30
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 10:35 13:35 14:46 15:20 16:35
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:36 13:36 14:47 15:21 16:36
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:38 13:38 14:49 15:23 16:38
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 10:39 13:39 14:50 15:24 16:39
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 10:41 13:41 14:52 15:26 16:41
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 10:42 13:42 14:53 15:27 16:42
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:47 13:47 14:58 15:32 16:47
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:48 13:48 14:59 15:33 16:48
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 10:48 13:48 14:59 15:33 16:48
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 10:49 13:49 15:00 15:34 16:49
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:50 13:50 15:01 15:35 16:50
Ząbkowice Śl. Jasna I 10:51 13:51 15:02 15:36 16:51
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:53 13:53 15:04 15:38 16:53
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:55 13:55 15:06 15:40 16:55

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:40 12:40 | 15:40
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 9:42 12:42 | 15:42
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 9:42 12:42 | 15:42
Ząbkowice Śl. Jasna II 9:44 12:44 | 15:44
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:45 12:45 | 15:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:46 12:46 | 15:46
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 9:47 12:47 | 15:47
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 9:48 12:48 | 15:48
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 9:49 12:49 | 15:49
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:50 12:50 | 15:50
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:51 12:51 | 15:51
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 9:51 12:51 | 15:51
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 9:55 12:55 | 15:55
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 9:56 12:56 | 15:56
Olbrachcice Wlk I NŻ 10:00 13:00 | 16:00
Olbrachcice Wlk II 10:01 13:01 | 16:01
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 10:02 13:02 | 16:02
Koziniec 10:11 13:11 | 16:11
Kluczowa 10:18 13:18 | 16:18
Brodziszów 10:23 13:23 | 16:23
Brodziszów II/Sklep 10:24 13:24 | 16:24
Brodziszów I 10:25 13:25 14:36 16:25
Zwrócona II NŻ 10:29 13:29 14:40 16:29
Zwrócona I 10:30 13:30 14:41 16:30
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 10:35 13:35 14:46 16:35
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:36 13:36 14:47 16:36
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:38 13:38 14:49 16:38
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 10:39 13:39 14:50 16:39
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 10:41 13:41 14:52 16:41
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 10:42 13:42 14:53 16:42
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:47 13:47 14:58 16:47
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:48 13:48 14:59 16:48
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 10:48 13:48 14:59 16:48
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 10:49 13:49 15:00 16:49
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:50 13:50 15:01 16:50
Ząbkowice Śl. Jasna I 10:51 13:51 15:02 16:51
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:53 13:53 15:04 16:53
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:55 13:55 15:06 16:55
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 6:20 9:10 12:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 6:22 9:12 12:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 6:24 9:14 12:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 6:25 9:15 12:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 6:26 9:16 12:16
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 6:27 9:17 12:17
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 6:28 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 6:28 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 6:32 9:22 12:22
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 6:34 9:24 12:24
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 6:36 9:26 12:26
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 6:37 9:27 12:27
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 6:39 9:29 12:29
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 6:40 9:30 12:30
Zwrócona I 6:44 9:34 12:34
Zwrócona II 6:45 9:35 12:35
Brodziszów I 6:49 9:39 12:39
Brodziszów II/Sklep 6:51 9:41 12:41
Brodziszów 6:52 9:42 12:42
Kluczowa 6:57 9:47 12:47
Koziniec 7:02 9:52 12:52
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 7:08 9:58 12:58
Olbrachcice Wlk II 7:09 9:59 12:59
Olbrachcice Wlk I 7:10 10:00 13:00
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:13 10:03 13:03
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:14 10:04 13:04
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 10:10 13:10
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 7:16 | |
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 7:18 | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 7:21 10:10 13:10
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 7:23 10:12 13:12
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:24 10:13 13:13
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:25 10:14 13:14
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:26 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 10:16 13:16
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 10:17 13:17
Ząbkowice Śl. Jasna I | 10:18 13:18
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | 10:20 13:20
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 10:22 13:22
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:26 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:28 | |
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:29 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:30 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:32 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:34 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:37 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:39 | |
Ząbkowice Śl. Jasna II 7:41 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:42 | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:45 | |

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 6:20 9:10 12:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 6:22 9:12 12:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 6:24 9:14 12:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 6:25 9:15 12:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 6:26 9:16 12:16
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 6:27 9:17 12:17
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 6:28 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 6:28 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 6:32 9:22 12:22
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 6:34 9:24 12:24
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 6:36 9:26 12:26
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 6:37 9:27 12:27
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 6:39 9:29 12:29
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 6:40 9:30 12:30
Zwrócona I 6:44 9:34 12:34
Zwrócona II 6:45 9:35 12:35
Brodziszów I 6:49 9:39 12:39
Brodziszów II/Sklep 6:51 9:41 12:41
Brodziszów 6:52 9:42 12:42
Kluczowa 6:57 9:47 12:47
Koziniec 7:02 9:52 12:52
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 7:08 9:58 12:58
Olbrachcice Wlk II 7:09 9:59 12:59
Olbrachcice Wlk I 7:10 10:00 13:00
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:13 10:03 13:03
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:14 10:04 13:04
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 10:10 13:10
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 7:16 | |
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 7:18 | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 7:21 10:10 13:10
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 7:23 10:12 13:12
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:24 10:13 13:13
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:25 10:14 13:14
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:26 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 10:16 13:16
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 10:17 13:17
Ząbkowice Śl. Jasna I | 10:18 13:18
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | 10:20 13:20
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 10:22 13:22
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:26 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:28 | |
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:29 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:30 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:32 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:34 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:37 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:39 | |
Ząbkowice Śl. Jasna II 7:41 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:42 | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:45 | |
Pawłowice I 7:00 9:10 12:10 14:00 15:45
Grochowiska 7:02 9:12 12:12 14:02 15:47
Braszowice III 7:05 9:15 12:15 14:05 15:50
Braszowice II/Szkoła 7:07 9:17 12:17 14:07 15:52
Braszowice I 7:11 9:21 12:21 14:11 15:56
Tarnów 7:17 9:27 12:27 14:17 16:02
Tarnów/Neoprofil 7:19 9:29 12:29 14:19 16:04
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:21 9:31 12:31 14:21 16:06
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:22 9:32 12:32 14:22 16:07
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 7:24 | | | |
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 7:26 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:30 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:30 9:36 12:36 14:26 16:11
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:31 9:37 12:37 14:27 16:12
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:31 9:37 12:37 14:27 16:12
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:33 9:39 12:39 14:29 16:14
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:34 9:40 12:40 14:30 16:15
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:35 9:41 12:41 14:31 16:16
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:37 | | | |
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | 9:42 12:42 14:32 16:17
Ząbkowice Śl. Kolejowa | 9:43 12:43 14:33 16:18
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 9:44 12:44 14:34 16:19
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:37 9:46 12:46 14:36 16:21
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:39 9:48 12:48 14:38 16:23
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:42 | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:44 | | | |
Ząbkowice Śl. Jasna II 7:46 | | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:47 | | | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:50 | | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 9:51 12:51 14:41 16:26
Ząbkowice Śl. Jasna I | 9:52 12:52 14:42 16:27
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | 9:54 12:54 14:44 16:29
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 9:56 12:56 14:46 16:31

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:10 11:10 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:12 11:12 | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | | 13:08 14:53
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | 13:10 14:55
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:12 11:12 13:12 14:57
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:14 11:14 13:14 14:59
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:15 11:15 13:15 15:00
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:18 11:18 13:18 15:03
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. Wrocławska 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 8:22 11:22 13:22 15:07
Ząbkowice Śl. Kolejowa 8:23 11:23 13:23 15:08
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:24 11:24 13:24 15:09
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 8:25 11:25 13:25 15:10
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 8:26 11:26 13:26 15:11
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:29 11:29 13:29 15:14
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:30 11:30 13:30 15:15
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:30 11:30 13:30 15:15
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 8:32 11:32 13:32 15:17
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 8:33 11:33 13:33 15:18
Tarnów/Neoprofil 8:35 11:35 13:35 15:20
Tarnów 8:37 11:37 13:37 15:22
Braszowice I 8:44 11:44 13:44 15:29
Braszowice II/Szkoła 8:46 11:46 13:46 15:31
Braszowice III 8:48 11:48 13:48 15:33
Grochowiska 8:51 11:51 13:51 15:36
Pawłowice I 8:53 11:53 13:53 15:38

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Pawłowice I 7:00 9:10 12:10 14:00 15:45
Grochowiska 7:02 9:12 12:12 14:02 15:47
Braszowice III 7:05 9:15 12:15 14:05 15:50
Braszowice II/Szkoła 7:07 9:17 12:17 14:07 15:52
Braszowice I 7:11 9:21 12:21 14:11 15:56
Tarnów 7:17 9:27 12:27 14:17 16:02
Tarnów/Neoprofil 7:19 9:29 12:29 14:19 16:04
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:21 9:31 12:31 14:21 16:06
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:22 9:32 12:32 14:22 16:07
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 7:24 | | | |
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 7:26 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:30 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:30 9:36 12:36 14:26 16:11
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:31 9:37 12:37 14:27 16:12
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:31 9:37 12:37 14:27 16:12
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:33 9:39 12:39 14:29 16:14
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:34 9:40 12:40 14:30 16:15
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:35 9:41 12:41 14:31 16:16
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:37 | | | |
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | 9:42 12:42 14:32 16:17
Ząbkowice Śl. Kolejowa | 9:43 12:43 14:33 16:18
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 9:44 12:44 14:34 16:19
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:37 9:46 12:46 14:36 16:21
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:39 9:48 12:48 14:38 16:23
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:42 | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:44 | | | |
Ząbkowice Śl. Jasna II 7:46 | | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:47 | | | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:50 | | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II   9:51 12:51 14:41 16:26
Ząbkowice Śl. Jasna I   9:52 12:52 14:42 16:27
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy   9:54 12:54 14:44 16:29
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen   9:56 12:56 14:46 16:31

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:10 11:10 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:12 11:12 | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | | 13:08 14:53
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | 13:10 14:55
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:12 11:12 13:12 14:57
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:14 11:14 13:14 14:59
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:15 11:15 13:15 15:00
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:18 11:18 13:18 15:03
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. Wrocławska 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 8:22 11:22 13:22 15:07
Ząbkowice Śl. Kolejowa 8:23 11:23 13:23 15:08
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:24 11:24 13:24 15:09
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 8:25 11:25 13:25 15:10
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 8:26 11:26 13:26 15:11
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:29 11:29 13:29 15:14
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:30 11:30 13:30 15:15
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:30 11:30 13:30 15:15
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 8:32 11:32 13:32 15:17
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 8:33 11:33 13:33 15:18
Tarnów/Neoprofil 8:35 11:35 13:35 15:20
Tarnów 8:37 11:37 13:37 15:22
Braszowice I 8:44 11:44 13:44 15:29
Braszowice II/Szkoła 8:46 11:46 13:46 15:31
Braszowice III 8:48 11:48 13:48 15:33
Grochowiska 8:51 11:51 13:51 15:36
Pawłowice I 8:53 11:53 13:53 15:38
Sieroszów/pętla 6:43 8:10 11:10 14:42 17:10
Sieroszów III 6:44 8:11 11:11 14:43 17:11
Sieroszów II/kościół 6:46 8:13 11:13 14:45 17:13
Sieroszów I 6:48 8:15 11:15 14:47 17:15
Stolec III/Górny 6:52 8:19 11:19 14:51 17:19
Stolec II/kiosk 6:53 8:20 11:20 14:52 17:20
Stolec I/Szkoła 6:56 8:23 11:23 14:55 17:23
Stolec IV/Masarnia 6:57 8:24 11:24 14:56 17:24
Stolec V/ Dolny 6:59 8:26 11:26 14:58 17:26
Stolec VI/ Dolny 7:01 8:28 11:28 15:00 17:28
Stolec VII 7:02 8:29 11:29 15:01 17:29
Stolec VI/Dolny 7:03 8:30 11:30 15:02 17:30
Stolec V/Dolny 7:05 8:32 11:32 15:04 17:32
Stolec IV/Masarnia 7:06 8:33 11:33 15:05 17:33
Stolec I/Szkoła 7:08 | | | |
Stolec 7:09 | | | |
Stolec 7:09 8:33 11:33 15:05 17:33
Strąkowa III/stawy NŻ 7:14 8:38 11:38 15:10 17:38
Strąkowa II 7:15 8:39 11:39 15:11 17:39
Strąkowa 7:16 8:40 11:40 15:12 17:40
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV/Baud ->ZŚ 7:19 8:43 11:43 15:15 17:43
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV 7:21 8:45 11:45 15:17 17:45
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Świetlica 7:23 8:47 11:47 15:19 17:47
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 7:24 8:48 11:48 15:20 17:48
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 7:26 8:50 11:50 15:22 17:50
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:26 8:50 11:50 15:22 17:50
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:28 8:52 11:52 15:24 17:52
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:29 8:53 11:53 15:25 17:53
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 7:29 8:53 11:53 15:25 17:53
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 7:31 8:55 11:55 15:27 17:55
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 7:33 8:57 11:57 15:29 17:57
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 7:36 9:00 12:00 15:32 18:00
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 7:38 9:02 12:02 15:34 18:02
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:40 9:04 12:04 15:36 18:04
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:42 9:06 12:06 15:38 18:06
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:45 | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:47 | | | |
Ząbkowice Śl. Jasna II 7:49 | | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:50 | | | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:53 | | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 9:09 12:09 15:41 18:09
Ząbkowice Śl. Jasna I | 9:10 12:10 15:42 18:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | 9:12 12:12 15:44 18:12
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 9:14 12:14 15:46 18:14

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:10 13:40 14:55 16:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:12 13:42 14:57 16:12
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:12 13:42 14:57 16:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 10:14 13:44 14:59 16:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:15 13:45 15:00 16:15
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:18 13:48 15:03 16:18
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:20 13:50 15:05 16:20
Ząbkowice Śl. Wrocławska 10:20 13:50 15:05 16:20
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 10:22 13:52 15:07 16:22
Ząbkowice Śl. Kolejowa 10:23 13:53 15:08 16:23
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 10:23 13:53 15:08 16:23
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 10:25 13:55 15:10 16:25
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 10:27 13:57 15:12 16:27
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:30 14:00 15:15 16:30
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:31 14:01 15:16 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 10:31 14:01 15:16 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 10:33 14:03 15:18 16:33
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 10:34 14:04 15:19 16:34
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 10:36 14:06 15:21 16:36
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV/Baud ->Sier. 10:38 14:08 15:23 16:38
Strąkowa I 10:41 14:11 15:26 16:41
Strąkowa II 10:42 14:12 15:27 16:42
Strąkowa III/stawy NŻ 10:43 14:13 15:28 16:43
Stolec IV/Masarnia 10:48 14:18 15:33 16:48
Stolec I/Szkoła | | | |
Stolec IV/Masarnia 10:48 14:18 15:33 16:48
Stolec V/ Dolny 10:50 14:20 15:35 16:50
Stolec VI/ Dolny 10:52 14:22 15:37 16:52
Stolec VII 10:53 14:23 15:38 16:53
Stolec VI/Dolny 10:54 14:24 15:39 16:54
Stolec V/Dolny 10:56 14:26 15:41 16:56
Stolec IV/Masarnia 10:57 14:27 15:42 16:57
Stolec I/Szkoła 10:58 14:28 15:43 16:58
Stolec II/ kiosk 10:59 14:29 15:44 16:59
Stolec III/Górny NŻ 11:00 14:30 15:45 17:00
Sieroszów I 11:04 14:34 15:49 17:04
Sieroszów II/kościół 11:06 14:36 15:51 17:06
Sieroszów III 11:08 14:38 15:53 17:08
Sieroszów/pętla 11:09 14:39 15:54 17:09

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Siodłowice 6:50 | | |
Siodłowice (DK 8) 6:52 | | |
Szklary/Huta 6:54 | | |
Szklary Wieś 7:04 | | |
Rakowice 7:08 10:10 13:10 16:42
Bobolice III 7:18 10:20 13:20 16:52
Bobolice II/Przedszkole 7:20 10:22 13:22 16:54
Bobolice I 7:23 10:25 13:25 16:57
Jaworek 7:26 10:28 13:28 17:00
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:30 | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:34 | | |
Ząbkowice Śl. Jasna II | 10:31 13:31 17:03
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 10:32 13:32 17:04
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:34 10:33 13:33 17:05
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:35 10:34 13:34 17:06
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:36 10:35 13:35 17:07
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:37 | | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 | | |
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich | 10:35 13:35 17:07
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 10:39 13:39 17:11
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 10:41 13:41 17:13
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 10:43 13:43 17:15
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:41 10:45 13:45 17:17
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:43 10:47 13:47 17:19
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:10 | | 16:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:12 | | 16:12
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 13:40 14:55 |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | 13:42 14:57 |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:12 13:44 14:59 16:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 10:14 13:46 15:01 16:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:15 13:47 15:02 16:15
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:18 13:50 15:05 16:18
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:20 13:52 15:07 16:20
Ząbkowice Śl. Wrocławska 10:20 13:52 15:07 16:20
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 10:22 13:54 15:09 16:22
Ząbkowice Śl. Kolejowa 10:23 13:55 15:10 16:23
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 10:23 13:55 15:10 16:23
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 10:25 13:57 15:12 16:25
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 10:27 13:59 15:14 16:27
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:30 14:02 15:17 16:30
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:31 14:03 15:18 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 10:31 14:03 15:18 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 10:33 14:05 15:20 16:33
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 10:34 14:06 15:21 16:34
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 10:36 14:08 15:23 16:36
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV/Baud ->Sier. 10:38 14:10 15:25 16:38
Strąkowa I 10:41 14:13 15:28 16:41
Strąkowa II 10:42 14:14 15:29 16:42
Strąkowa III/stawy NŻ 10:43 14:15 15:30 16:43
Stolec IV/Masarnia 10:48 | | 16:48
Stolec I/Szkoła | 14:20 15:35 |
Stolec IV/Masarnia 10:48 14:21 15:36 16:48
Stolec V/ Dolny 10:50 14:23 15:38 16:50
Stolec VI/ Dolny 10:52 14:25 15:40 16:52
Stolec VII 10:53 14:26 15:41 16:53
Stolec VI/Dolny 10:54 14:27 15:42 16:54
Stolec V/Dolny 10:56 14:29 15:44 16:56
Stolec IV/Masarnia 10:57 14:30 15:45 16:57
Stolec I/Szkoła 10:58 14:31 15:46 16:58
Stolec II/ kiosk 10:59 14:32 15:47 16:59
Stolec III/Górny NŻ 11:00 14:33 15:48 17:00
Sieroszów I 11:04 14:37 15:52 17:04
Sieroszów II/kościół 11:06 14:39 15:54 17:06
Sieroszów III 11:08 14:41 15:56 17:08
Sieroszów/pętla 11:09 14:42 15:57 17:09
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:17 12:17 13:57   15:47
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 9:19 12:19 13:59   15:49
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 9:21 12:21 14:01   15:51
Ząbkowice Śl. Wrocławska 9:21 12:21 14:01 | 15:51
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:23 12:23 14:03 | 15:53
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:24 12:24 14:04 | 15:54
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 9:24 12:24 14:04 | 15:54
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 9:29 12:29 14:09 | 15:59
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 9:30 12:30 14:10 | 16:00
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 9:30 12:30 14:10 | 16:00
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:31 12:31 14:11 | 16:01
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:32 12:32 | | |
Ząbkowice Śl. Jasna I 9:33 12:33 | | |
Jaworek 9:36 12:36 | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | 14:14 | 16:04
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | 15:07 |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | 14:14 15:10 16:04
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | | 14:16 15:12 16:06
Jaworek 9:36 12:36 14:18 15:14 16:08
Bobolice I 9:40 12:40 14:22 15:18 16:12
Bobolice II/Przedszkole 9:41 12:41 14:23 15:19 16:13
Bobolice III 9:45 12:45 14:27 15:23 16:17
Siodłowice 9:50 12:50 14:32 15:28 16:22
Siodłowice (DK 8) 9:52 12:52 14:34 15:30 16:24
Szklary/Huta 9:54 12:54 14:36 15:32 16:26
Szklary Wieś 10:04 13:04 14:46 15:42 16:36
Rakowice 10:08 13:08 14:50 15:46 16:40

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Siodłowice 6:50 | | |
Siodłowice (DK 8) 6:52 | | |
Szklary/Huta 6:54 | | |
Szklary Wieś 7:04 | | |
Rakowice 7:08 10:10 13:10 16:42
Bobolice III 7:18 10:20 13:20 16:52
Bobolice II/Przedszkole 7:20 10:22 13:22 16:54
Bobolice I 7:23 10:25 13:25 16:57
Jaworek 7:26 10:28 13:28 17:00
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:30 | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:34 | | |
Ząbkowice Śl. Jasna II | 10:31 13:31 17:03
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 10:32 13:32 17:04
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:34 10:33 13:33 17:05
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:35 10:34 13:34 17:06
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:36 10:35 13:35 17:07
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:37 | | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 | | |
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich | 10:35 13:35 17:07
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 10:39 13:39 17:11
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 10:41 13:41 17:13
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 10:43 13:43 17:15
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:41 10:45 13:45 17:17
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:43 10:47 13:47 17:19

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:17 12:17 13:57 15:47
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 9:19 12:19 13:59 15:49
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 9:21 12:21 14:01 15:51
Ząbkowice Śl. Wrocławska 9:21 12:21 14:01 15:51
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:23 12:23 14:03 15:53
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:24 12:24 14:04 15:54
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 9:24 12:24 14:04 15:54
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 9:29 12:29 14:09 15:59
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 9:30 12:30 14:10 16:00
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 9:30 12:30 14:10 16:00
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:31 12:31 14:11 16:01
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:32 12:32 14:12 16:02
Ząbkowice Śl. Jasna I 9:33 12:33 14:13 16:03
Jaworek 9:36 12:36 14:16 16:06
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | | | |
Jaworek 9:36 12:36 14:16 16:06
Bobolice I 9:40 12:40 14:20 16:10
Bobolice II/Przedszkole 9:41 12:41 14:21 16:11
Bobolice III 9:45 12:45 14:25 16:15
Siodłowice 9:50 12:50 14:30 16:20
Siodłowice (DK 8) 9:52 12:52 14:32 16:22
Szklary/Huta 9:54 12:54 14:34 16:24
Szklary Wieś 10:04 13:04 14:44 16:34
Rakowice 10:08 13:08 14:48 16:38
Siodłowice 6:50 | | |
Siodłowice (DK 8) 6:52 | | |
Szklary/Huta 6:54 | | |
Szklary Wieś 7:04 | | |
Rakowice 7:08 10:10 13:10 16:42
Bobolice III 7:18 10:20 13:20 16:52
Bobolice II/Przedszkole 7:20 10:22 13:22 16:54
Bobolice I 7:23 10:25 13:25 16:57
Jaworek 7:26 10:28 13:28 17:00
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:30 | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:34 | | |
Ząbkowice Śl. Jasna II | 10:31 13:31 17:03
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 10:32 13:32 17:04
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:34 10:33 13:33 17:05
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:35 10:34 13:34 17:06
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:36 10:35 13:35 17:07
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:37 | | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 | | |
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich | 10:35 13:35 17:07
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 10:39 13:39 17:11
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 10:41 13:41 17:13
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 10:43 13:43 17:15
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:41 10:45 13:45 17:17
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:43 10:47 13:47 17:19
Brodziszów I | 6:58 | |
Brodziszów II/Sklep | 7:00 | |
Brodziszów | 7:01 | |
Brodziszów III | 7:01 | |
Sulisławice | 7:05 | |
Sulisławice 6:50 7:05 9:20 12:20
Szklary/Huta 6:53 7:08 9:23 12:23
Siodłowice (DK 8) 6:56 7:11 9:26 12:26
Zwrócona/Szkoła 7:03 7:18 | |
Zwrócona II 7:04 7:19 | |
Zwrócona I 7:05 7:20 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 7:10 7:25 | |
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 7:12 7:27 | |
Jaworek 7:14 7:29 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:18 7:33 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:22 7:37 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:24 7:39 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska 7:24 7:39 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:26 | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:27 | | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 7:41 | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 7:42 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki | | 9:32 12:32
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia | | 9:33 12:33
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | 9:35 12:35
Ząbkowice Śl. Żeromskiego | | 9:36 12:36
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | | 9:38 12:38
Ząbkowice Śl. Kolejowa | | 9:39 12:39
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 7:42 9:39 12:39
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:27 7:47 9:44 12:44
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:28 7:48 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 7:28 | | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 7:30 | | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 7:31 | | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 7:33 | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV 7:36 | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III 7:38 | | |
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:38 | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:40 | | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:44 | | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:46 | | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska 7:46 | | |
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 7:47 | | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:49 | | |
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 7:48 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 7:49 9:46 12:46
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 7:50 9:47 12:47
Ząbkowice Śl. Jasna I | 7:51 9:48 12:48
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | 7:53 9:50 12:50
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 7:55 9:52 12:52

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego
6:50 - Kurs do SP3 w Ząbkowicach Śląskich (uczniowie z Sulisławic, Szklar Huty, Zawróconej i ul. Kamienieckiej) i do SP w Zawróconej (
uczniowie Brodziszowa i Szklar Huty)
6:58 - Kurs do SP3 w Ząbkowicach Śląskich (uczniowie z Brodziszowa i Jaworka), do PP Szklary (dzieci z Sulisławic), do Sp w Zawróconej (uczniowie z Brodziszowa i Szklar Huty)

Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:40 11:40 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:42 11:42 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | 13:38 15:00
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | | 13:40 15:02
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | 13:42 15:04
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:42 11:42 13:44 15:06
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:44 11:44 13:46 15:08
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:45 11:45 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 8:46 11:46 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III | | 13:46 15:08
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV | | 13:48 15:10
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV | | 13:51 15:13
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Świetlica | | 13:53 15:15
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II | | 13:54 15:16
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I | | 13:56 15:18
Ząbkowice Śl. Dolnośląska | | | 15:18
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) | | | 15:20
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | | 13:57 |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 13:58 15:20
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:48 11:48 13:59 15:21
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:48 11:48 13:59 15:21
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 8:52 11:52 14:03 15:25
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:54 11:54 14:05 15:27
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 8:56 11:56 14:07 15:29
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:57 11:57 14:08 15:30
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:59 11:59 14:10 15:32
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 9:00 12:00 14:11 15:33
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 | |
Zwrócona/Szkoła | | 14:16 15:38
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 14:24 15:46
Szklary/Huta 9:08 12:08 14:26 15:48
Sulisławice 9:11 12:11 14:29 15:51
Brodziszów III 2 | | 14:33 15:55
Brodziszów | | 14:34 15:56
Brodziszów II/Sklep | | 14:35 15:57
Brodziszów I | | 14:36 15:58

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Brodziszów I | | |
Brodziszów II/Sklep | | |
Brodziszów | | |
Brodziszów III | | |
Sulisławice | | |
Sulisławice 6:50 9:20 12:20
Szklary/Huta 6:53 9:23 12:23
Siodłowice (DK 8) 6:56 9:26 12:26
Zwrócona/Szkoła 7:03 | |
Zwrócona II 7:04 | |
Zwrócona I 7:05 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 7:10 | |
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 7:12 | |
Jaworek 7:14 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:18 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:22 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:24 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska 7:24 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:26 | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:27 | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki | 9:32 12:32
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia | 9:33 12:33
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | 9:35 12:35
Ząbkowice Śl. Żeromskiego | 9:36 12:36
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | 9:38 12:38
Ząbkowice Śl. Kolejowa | 9:39 12:39
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 9:39 12:39
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:27 9:44 12:44
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:28 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 7:28 | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 7:30 | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 7:31 | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 7:33 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV 7:36 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III 7:38 | |
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:38 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 7:40 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:44 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:46 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska 7:46 | |
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 7:47 | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:49 | |
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 9:46 12:46
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 9:47 12:47
Ząbkowice Śl. Jasna I | 9:48 12:48
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | 9:50 12:50
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 9:52 12:52
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:40 11:40 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:42 11:42 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | 13:38 15:00
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | | 13:40 15:02
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła | | 13:42 15:04
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:42 11:42 13:44 15:06
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:44 11:44 13:46 15:08
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:45 11:45 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 8:46 11:46 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III | | 13:46 15:08
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV | | 13:48 15:10
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV | | 13:51 15:13
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Świetlica | | 13:53 15:15
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II | | 13:54 15:16
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I | | 13:56 15:18
Ząbkowice Śl. Dolnośląska | | | 15:18
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) | | | 15:20
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | | 13:57  
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 13:58 15:20
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:48 11:48 13:59 15:21
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:48 11:48 13:59 15:21
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 8:52 11:52 14:03 15:25
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:54 11:54 14:05 15:27
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 8:56 11:56 14:07 15:29
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:57 11:57 14:08 15:30
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:59 11:59 14:10 15:32
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 9:00 12:00 14:11 15:33
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 | |
Zwrócona/Szkoła | | 14:16 15:38
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 14:24 15:46
Szklary/Huta 9:08 12:08 14:26 15:48
Sulisławice 9:11 12:11 14:29 15:51
Brodziszów III 2 | | 14:33 15:55
Brodziszów | | 14:34 15:56
Brodziszów II/Sklep | | 14:35 15:57
Brodziszów I | | 14:36 15:58
Grochowa/Sklep 7:12
Grochowa 7:13
Braszowice I 7:16
Braszowice II/Szkoła 7:18
Tarnów 7:24
Tarnów/Neoprofil 7:26
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:28
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:29
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 7:31
Ząbkowice Śl. Piastowska/Tymczasowy 7:33
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 7:39
Olbrachcice Wlk II 7:40
Olbrachcice Wlk I 7:41
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:44
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:45
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła/Tymczasowy 7:47

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 13:15 14:26
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 13:17 14:28
Ząbkowice Śl. Wrocławska 13:17 14:28
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 13:18 14:29
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy/Szkoła 13:21 14:32
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 13:23 14:34
Ząbkowice Śl. Jasna II 13:25 14:36
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 13:26 14:37
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 13:27 14:38
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 13:28 14:39
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 13:29 14:40
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 13:29 14:40
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 13:31 14:42
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 13:32 14:43
Olbrachcice Wlk I 13:35 14:46
Olbrachcice Wlk II 13:36 14:47
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 13:37 14:48
Olbrachcice Wlk II 13:38 14:49
Olbrachcice Wlk I 13:39 14:50
Tarnów/Neoprofil 13:42 14:53
Tarnów/Neoprofil 13:42 14:53
Tarnów 13:44 14:55
Braszowice II/Szkoła 13:50 15:01
Braszowice I 13:54 15:05
Grochowa 13:56 15:07
Grochowa/Sklep 13:58 15:09

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Szklary Wieś 7:09
Bobolice III 7:18
Bobolice II/Przedszkole 7:20
Bobolice I 7:23
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 7:26
Ząbkowice Śl. Wrocławska 7:28
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 7:29
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:30
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:32
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 7:33
Zwrócona/Szkoła 7:38

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 13:55 14:51
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 13:57 14:53
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 13:58 14:54
Zwrócona/Szkoła 14:03 14:59
Zwrócona II 14:04 15:00
Zwrócona I 14:05 15:01
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 14:10 15:06
Ząbkowice Śl. Wrocławska 14:12 15:08
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 14:13 15:09
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 14:14 15:10
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 14:16 15:12
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 14:18 15:14
Bobolice I 14:22 15:18
Bobolice II/Przedszkole 14:23 15:19
Bobolice III 14:27 15:23

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

14:46 godzina rozpoczęcia kursu tylko w ŚRODY (z opiekunką), w pozostałe dni o 13:58

  • +48 607 567 156
  • Pon - Pio 8:00 - 16:00