Logo - Ząbkowicka Komunikacja Publiczna

Ząbkowicka Komunikacja Publiczna

rozkład jazdy ZKP

Obowiązuje od: 1 września 2020 r.

Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | 14:23 |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:40 12:40 | 14:25 15:40
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 9:42 12:42 | 14:27 15:42
Ząbkowice Śl. Jasna II 9:44 12:44 | 14:29 15:44
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:45 12:45 | 14:30 15:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:46 12:46 | 14:31 15:46
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 9:47 12:47 | 14:32 15:47
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 9:48 12:48 | 14:33 15:48
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 9:49 12:49 | 14:34 15:49
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:50 12:50 | 14:35 15:50
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:51 12:51 | 14:36 15:51
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 9:51 12:51 | 14:36 15:51
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 9:55 12:55 | 14:40 15:55
Olbrachcice Wlk I NŻ 10:00 13:00 | 14:45 16:00
Olbrachcice Wlk II 10:01 13:01 | 14:46 16:01
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 10:02 13:02 | 14:47 16:02
Koziniec 10:11 13:11 | 14:56 16:11
Kluczowa 10:18 13:18 | 15:03 16:18
Brodziszów 10:23 13:23 | 15:08 16:23
Brodziszów II/Sklep 10:24 13:24 | 15:09 16:24
Brodziszów I 10:25 13:25 14:35 15:10 16:25
Zwrócona II NŻ 10:29 13:29 14:39 15:14 16:29
Zwrócona I 10:30 13:30 14:40 15:15 16:30
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 10:35 13:35 14:45 15:20 16:35
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:36 13:36 14:46 15:21 16:36
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:38 13:38 14:48 15:23 16:38
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 10:39 13:39 14:49 15:24 16:39
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 10:41 13:41 14:51 15:26 16:41
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 10:42 13:42 | 15:27 16:42
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:46 13:46 | 15:31 16:46
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | | 14:52 | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:46 13:46 14:57 15:31 16:46
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:47 13:47 14:58 15:32 16:47
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 10:47 13:47 14:58 15:32 16:47
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 10:48 13:48 14:59 15:33 16:48
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:49 13:49 15:00 15:34 16:49
Ząbkowice Śl. Jasna I 10:50 13:50 15:01 15:35 16:50
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:52 13:52 15:03 15:37 16:52
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:54 13:54 15:05 15:39 16:54

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:40 12:40 | 15:40
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 9:42 12:42 | 15:42
Ząbkowice Śl. Jasna II 9:44 12:44 | 15:44
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:45 12:45 | 15:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:46 12:46 | 15:46
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 9:47 12:47 | 15:47
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 9:48 12:48 | 15:48
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 9:49 12:49 | 15:49
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:50 12:50 | 15:50
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:51 12:51 | 15:51
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa 9:51 12:51 | 15:51
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 9:55 12:55 | 15:55
Olbrachcice Wlk I NŻ 10:00 13:00 | 16:00
Olbrachcice Wlk II 10:01 13:01 | 16:01
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 10:02 13:02 | 16:02
Koziniec 10:11 13:11 | 16:11
Kluczowa 10:18 13:18 | 16:18
Brodziszów 10:23 13:23 | 16:23
Brodziszów II/Sklep 10:24 13:24 | 16:24
Brodziszów I 10:25 13:25 14:35 16:25
Zwrócona II NŻ 10:29 13:29 14:39 16:29
Zwrócona I 10:30 13:30 14:40 16:30
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 10:35 13:35 14:45 16:35
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:36 13:36 14:46 16:36
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:38 13:38 14:48 16:38
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 10:39 13:39 14:49 16:39
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 10:41 13:41 14:51 16:41
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 10:42 13:42 | 16:42
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:46 13:46 | 16:46
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | | 14:52 |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:46 13:46 14:57 16:46
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:47 13:47 14:58 16:47
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 10:47 13:47 14:58 16:47
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 10:48 13:48 14:59 16:48
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:49 13:49 15:00 16:49
Ząbkowice Śl. Jasna I 10:50 13:50 15:01 16:50
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:52 13:52 15:03 16:52
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:54 13:54 15:05 16:54
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 6:30 9:10 12:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 6:32 9:12 12:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 6:34 9:14 12:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 6:35 9:15 12:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 6:36 9:16 12:16
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 6:37 9:17 12:17
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 6:38 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 6:38 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 6:42 9:22 12:22
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 6:44 9:24 12:24
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 6:46 9:26 12:26
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 6:47 9:27 12:27
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 6:49 9:29 12:29
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 6:50 9:30 12:30
Zwrócona I 6:54 9:34 12:34
Zwrócona II 6:55 9:35 12:35
Brodziszów I 6:59 9:39 12:39
Brodziszów II/Sklep 7:01 9:41 12:41
Brodziszów 7:02 9:42 12:42
Kluczowa 7:07 9:47 12:47
Koziniec 7:12 9:52 12:52
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 7:18 9:58 12:58
Olbrachcice Wlk II 7:19 9:59 12:59
Olbrachcice Wlk I 7:20 10:00 13:00
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:23 10:03 13:03
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:24 10:04 13:04
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 10:10 13:10
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 10:12 13:12
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:26 | |
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 7:28 | |
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 7:29 | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 7:31 10:12 13:12
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:32 10:13 13:13
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:33 10:14 13:14
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:34 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 10:16 13:16
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 10:17 13:17
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:34 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:35 | |
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:36 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:37 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:41 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:44 10:17 13:17
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:45 10:18 13:18
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:47 10:20 13:20
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:49 10:22 13:22

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 6:30 9:10 12:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 6:32 9:12 12:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 6:34 9:14 12:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 6:35 9:15 12:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 6:36 9:16 12:16
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 6:37 9:17 12:17
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 6:38 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 6:38 9:18 12:18
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 6:42 9:22 12:22
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 6:44 9:24 12:24
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 6:46 9:26 12:26
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 6:47 9:27 12:27
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 6:49 9:29 12:29
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 6:50 9:30 12:30
Zwrócona I 6:54 9:34 12:34
Zwrócona II 6:55 9:35 12:35
Brodziszów I 6:59 9:39 12:39
Brodziszów II/Sklep 7:01 9:41 12:41
Brodziszów 7:02 9:42 12:42
Kluczowa 7:07 9:47 12:47
Koziniec 7:12 9:52 12:52
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 7:18 9:58 12:58
Olbrachcice Wlk II 7:19 9:59 12:59
Olbrachcice Wlk I 7:20 10:00 13:00
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:23 10:03 13:03
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:24 10:04 13:04
Ząbkowice Śl. Legnicka/Kolejowa | 10:10 13:10
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 10:12 13:12
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:26 | |
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 7:28 | |
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 7:29 | |
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 7:31 10:12 13:12
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:32 10:13 13:13
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:33 10:14 13:14
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:34 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 10:15 13:15
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 10:16 13:16
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 10:17 13:17
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:34 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:35 | |
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:36 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:37 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:39 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:41 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:44 10:17 13:17
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:45 10:18 13:18
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:47 10:20 13:20
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:49 10:22 13:22
Pawłowice I 7:05 9:10 12:10 14:00 15:45
Grochowiska 7:07 9:12 12:12 14:02 15:47
Braszowice III 7:10 9:15 12:15 14:05 15:50
Braszowice II/Szkoła 7:12 9:17 12:17 14:07 15:52
Braszowice I 7:14 9:19 12:19 14:09 15:54
Tarnów 7:20 9:25 12:25 14:15 16:00
Tarnów/Neoprofil 7:22 9:27 12:27 14:17 16:02
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:25 9:30 12:30 14:20 16:05
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:26 9:31 12:31 14:21 16:06
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:28 | | | |
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 7:30 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:34 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:34 9:35 12:35 14:25 16:10
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:35 9:36 12:36 14:26 16:11
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:35 9:36 12:36 14:26 16:11
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:36 9:37 12:37 14:27 16:12
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:37 9:38 12:38 14:28 16:13
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:38 9:39 12:39 14:29 16:14
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:40 | | | |
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | 9:40 12:40 14:30 16:15
Ząbkowice Śl. Kolejowa | 9:41 12:41 14:31 16:16
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 9:42 12:42 14:32 16:17
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:40 9:44 12:44 14:34 16:19
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:42 9:46 12:46 14:36 16:21
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:45 9:49 12:49 14:39 16:24
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:46 9:50 12:50 14:40 16:25
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:48 9:52 12:52 14:42 16:27
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:50 9:54 12:54 14:44 16:29

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:10 11:10 13:10 14:55
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:12 11:12 13:12 14:57
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:14 11:14 13:14 14:59
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:15 11:15 13:15 15:00
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:18 11:18 13:18 15:03
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 8:22 11:22 13:22 15:07
Ząbkowice Śl. Kolejowa 8:23 11:23 13:23 15:08
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:24 11:24 13:24 15:09
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 8:25 11:25 13:25 15:10
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 8:26 11:26 13:26 15:11
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:28 11:28 13:28 15:13
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:29 11:29 13:29 15:14
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:29 11:29 13:29 15:14
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 8:31 11:31 13:31 15:16
Tarnów/Neoprofil 8:36 11:36 13:36 15:21
Tarnów 8:38 11:38 13:38 15:23
Braszowice I 8:45 11:45 13:45 15:30
Braszowice II/Szkoła 8:47 11:47 13:47 15:32
Braszowice III 8:49 11:49 13:49 15:34
Grochowiska 8:52 11:52 13:52 15:37
Pawłowice I 8:54 11:54 13:54 15:39

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Pawłowice I 7:05 9:10 12:10 14:00 15:45
Grochowiska 7:07 9:12 12:12 14:02 15:47
Braszowice III 7:10 9:15 12:15 14:05 15:50
Braszowice II/Szkoła 7:12 9:17 12:17 14:07 15:52
Braszowice I 7:14 9:19 12:19 14:09 15:54
Tarnów 7:20 9:25 12:25 14:15 16:00
Tarnów/Neoprofil 7:22 9:27 12:27 14:17 16:02
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:25 9:30 12:30 14:20 16:05
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:26 9:31 12:31 14:21 16:06
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:28 | | | |
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 7:30 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:34 | | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:34 9:35 12:35 14:25 16:10
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:35 9:36 12:36 14:26 16:11
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:35 9:36 12:36 14:26 16:11
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:36 9:37 12:37 14:27 16:12
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:37 9:38 12:38 14:28 16:13
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:38 9:39 12:39 14:29 16:14
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:40 | | | |
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | 9:40 12:40 14:30 16:15
Ząbkowice Śl. Kolejowa | 9:41 12:41 14:31 16:16
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 9:42 12:42 14:32 16:17
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:40 9:44 12:44 14:34 16:19
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:42 9:46 12:46 14:36 16:21
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:45 9:49 12:49 14:39 16:24
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:46 9:50 12:50 14:40 16:25
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:48 9:52 12:52 14:42 16:27
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:50 9:54 12:54 14:44 16:29
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:10 11:10 13:10 14:55
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:12 11:12 13:12 14:57
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:14 11:14 13:14 14:59
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:15 11:15 13:15 15:00
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:18 11:18 13:18 15:03
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 8:20 11:20 13:20 15:05
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 8:22 11:22 13:22 15:07
Ząbkowice Śl. Kolejowa 8:23 11:23 13:23 15:08
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:24 11:24 13:24 15:09
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 8:25 11:25 13:25 15:10
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 8:26 11:26 13:26 15:11
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 8:27 11:27 13:27 15:12
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:28 11:28 13:28 15:13
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:29 11:29 13:29 15:14
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:29 11:29 13:29 15:14
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 8:31 11:31 13:31 15:16
Tarnów/Neoprofil 8:36 11:36 13:36 15:21
Tarnów 8:38 11:38 13:38 15:23
Braszowice I 8:45 11:45 13:45 15:30
Braszowice II/Szkoła 8:47 11:47 13:47 15:32
Braszowice III 8:49 11:49 13:49 15:34
Grochowiska 8:52 11:52 13:52 15:37
Pawłowice I 8:54 11:54 13:54 15:39
Grochowa/Sklep 7:14
Grochowa 7:15
Braszowice I 7:18
Braszowice II/Szkoła 7:20
Tarnów 7:26
Tarnów/Neoprofil 7:28
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:31
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:32
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:34
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 7:36
Olbrachcice Wlk III/Świetlica 7:42
Olbrachcice Wlk II 7:43
Olbrachcice Wlk I 7:44
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz 7:47
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Cmentarz I 7:48
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:50

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 13:15 14:26
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 13:17 14:28
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 13:17 14:28
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 13:18 14:29
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 13:21 14:32
Ząbkowice Śl. Jasna II 13:23 14:34
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 13:24 14:35
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 13:25 14:36
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 13:26 14:37
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 13:27 14:38
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 13:27 14:38
Ząbkowice Śl. Bohaterów Getta/Piastowska 13:29 14:40
Olbrachcice Wlk I | 14:45
Olbrachcice Wlk II | 14:46
Olbrachcice Wlk III/Świetlica | 14:47
Olbrachcice Wlk II | 14:48
Olbrachcice Wlk I | 14:49
Tarnów/Neoprofil | 14:52
Tarnów/Neoprofil 13:34 14:52
Tarnów 13:36 14:54
Braszowice II/Szkoła 13:42 15:00
Braszowice I 13:44 15:02
Grochowa 13:46 15:04
Grochowa/Sklep 13:48 15:06

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Sieroszów/Pętla 6:53 8:10 11:10 14:40 17:10
Sieroszów III 6:54 8:11 11:11 14:41 17:11
Sieroszów II/Kościół 6:56 8:13 11:13 14:43 17:13
Sieroszów I 6:58 8:15 11:15 14:45 17:15
Stolec III/Górny 7:02 8:19 11:19 14:49 17:19
Stolec II/Kiosk 7:03 8:20 11:20 14:50 17:20
Stolec I/Szkoła 7:04 8:21 11:21 14:51 17:21
Stolec IV/Masarnia 7:05 8:22 11:22 14:52 17:22
Stolec V/Dolny 7:07 8:24 11:24 14:54 17:24
Stolec VI/Dolny 7:09 8:26 11:26 14:56 17:26
Stolec VII 7:10 8:27 11:27 14:57 17:27
Stolec VI/Dolny 7:11 8:28 11:28 14:58 17:28
Stolec V/Dolny 7:13 8:30 11:30 15:00 17:30
Stolec IV/Masarnia 7:14 8:31 11:31 15:01 17:31
Stolec I/Szkoła 7:16 | | | |
Stolec 7:17 | | | |
Stolec 7:17 8:31 11:31 15:01 17:31
Strąkowa III/stawy NŻ 7:22 8:36 11:36 15:06 17:36
Strąkowa II 7:23 8:37 11:37 15:07 17:37
Strąkowa 7:24 8:38 11:38 15:08 17:38
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV/Baud ->ZŚ 7:27 8:41 11:41 15:11 17:41
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV 7:29 8:43 11:43 15:13 17:43
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Świetlica 7:31 8:45 11:45 15:15 17:45
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 7:32 8:46 11:46 15:16 17:46
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 7:34 8:48 11:48 15:18 17:48
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:34 8:48 11:48 15:18 17:48
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:35 8:49 11:49 15:19 17:49
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:36 8:50 11:50 15:20 17:50
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 7:36 8:50 11:50 15:20 17:50
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:38 8:52 11:52 15:22 17:52
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 7:40 8:54 11:54 15:24 17:54
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 7:41 8:55 11:55 15:25 17:55
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 7:43 8:57 11:57 15:27 17:57
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:45 8:59 11:59 15:29 17:59
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:47 9:01 12:01 15:31 18:01
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:50 9:04 12:04 15:34 18:04
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:51 9:05 12:05 15:35 18:05
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:53 9:07 12:07 15:37 18:07
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:55 9:09 12:09 15:39 18:09

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:10 13:40 14:55 16:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:12 13:42 14:57 16:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 10:14 13:44 14:59 16:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:15 13:45 15:00 16:15
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:18 13:48 15:03 16:18
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:20 13:50 15:05 16:20
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 10:20 13:50 15:05 16:20
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 10:22 13:52 15:07 16:22
Ząbkowice Śl. Kolejowa 10:23 13:53 15:08 16:23
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 10:24 13:54 15:09 16:24
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 10:25 13:55 15:10 16:25
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 10:27 13:57 15:12 16:27
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:30 14:00 15:15 16:30
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:31 14:01 15:16 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 10:31 14:01 15:16 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 10:33 14:03 15:18 16:33
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 10:34 14:04 15:19 16:34
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 10:36 14:06 15:21 16:36
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV/Baud ->Sier. 10:38 14:08 15:23 16:38
Strąkowa I 10:41 14:11 15:26 16:41
Strąkowa II 10:42 14:12 15:27 16:42
Strąkowa III/stawy NŻ 10:43 14:13 15:28 16:43
Stolec IV/Masarnia 10:48 | | 16:48
Stolec I/Szkoła | 14:18 15:33 |
Stolec IV/Masarnia 10:48 14:19 15:34 16:48
Stolec V/Dolny 10:50 14:21 15:36 16:50
Stolec VI/Dolny 10:52 14:23 15:38 16:52
Stolec VII 10:53 14:24 15:39 16:53
Stolec VI/Dolny 10:54 14:25 15:40 16:54
Stolec V/Dolny 10:56 14:27 15:42 16:56
Stolec IV/Masarnia 10:57 14:28 15:43 16:57
Stolec I/Szkoła 10:58 14:29 15:44 16:58
Stolec II/Kiosk 10:59 14:30 15:45 16:59
Stolec III/Górny NŻ 11:00 14:31 15:46 17:00
Sieroszów I 11:04 14:35 15:50 17:04
Sieroszów II/Kościół 11:06 14:37 15:52 17:06
Sieroszów III 11:08 14:39 15:54 17:08
Sieroszów/Pętla 11:09 14:40 15:55 17:09

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Sieroszów/Pętla 6:55 8:10 11:10 14:40 17:10
Sieroszów III 6:56 8:11 11:11 14:41 17:11
Sieroszów II/Kościół 6:58 8:13 11:13 14:43 17:13
Sieroszów I 7:00 8:15 11:15 14:45 17:15
Stolec III/Górny 7:04 8:19 11:19 14:49 17:19
Stolec II/Kiosk 7:05 8:20 11:20 14:50 17:20
Stolec I/Szkoła 7:06 8:21 11:21 14:51 17:21
Stolec IV/Masarnia 7:07 8:22 11:22 14:52 17:22
Stolec V/Dolny 7:09 8:24 11:24 14:54 17:24
Stolec VI/Dolny 7:11 8:26 11:26 14:56 17:26
Stolec VII 7:12 8:27 11:27 14:57 17:27
Stolec VI/Dolny 7:13 8:28 11:28 14:58 17:28
Stolec V/Dolny 7:15 8:30 11:30 15:00 17:30
Stolec IV/Masarnia 7:16 8:31 11:31 15:01 17:31
Stolec I/Szkoła | | | | |
Stolec | | | | |
Stolec 7:16 8:31 11:31 15:01 17:31
Strąkowa III/stawy NŻ 7:21 8:36 11:36 15:06 17:36
Strąkowa II 7:22 8:37 11:37 15:07 17:37
Strąkowa 7:23 8:38 11:38 15:08 17:38
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV/Baud ->ZŚ 7:26 8:41 11:41 15:11 17:41
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV 7:28 8:43 11:43 15:13 17:43
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Świetlica 7:30 8:45 11:45 15:15 17:45
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 7:31 8:46 11:46 15:16 17:46
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 7:33 8:48 11:48 15:18 17:48
Ząbkowice Śl. Dolnośląska 7:33 8:48 11:48 15:18 17:48
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:34 8:49 11:49 15:19 17:49
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:35 8:50 11:50 15:20 17:50
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 7:35 8:50 11:50 15:20 17:50
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 7:37 8:52 11:52 15:22 17:52
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 7:39 8:54 11:54 15:24 17:54
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 7:40 8:55 11:55 15:25 17:55
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 7:42 8:57 11:57 15:27 17:57
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:44 8:59 11:59 15:29 17:59
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:46 9:01 12:01 15:31 18:01
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:49 9:04 12:04 15:34 18:04
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:50 9:05 12:05 15:35 18:05
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:52 9:07 12:07 15:37 18:07
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:54 9:09 12:09 15:39 18:09
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 10:10 13:40 14:55 16:10
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 10:12 13:42 14:57 16:12
Ząbkowice Śl. Jasna II 10:14 13:44 14:59 16:14
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 10:15 13:45 15:00 16:15
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 10:18 13:48 15:03 16:18
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 10:20 13:50 15:05 16:20
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 10:20 13:50 15:05 16:20
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 10:22 13:52 15:07 16:22
Ząbkowice Śl. Kolejowa 10:23 13:53 15:08 16:23
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 10:24 13:54 15:09 16:24
Ząbkowice Śl. Piastowska (tymczasowy) 10:25 13:55 15:10 16:25
Ząbkowice Śl. Piastowska/Szkoła (tymczasowy) 10:27 13:57 15:12 16:27
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 10:30 14:00 15:15 16:30
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 10:31 14:01 15:16 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 10:31 14:01 15:16 16:31
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 10:33 14:03 15:18 16:33
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 10:34 14:04 15:19 16:34
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 10:36 14:06 15:21 16:36
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV/Baud ->Sier. 10:38 14:08 15:23 16:38
Strąkowa I 10:41 14:11 15:26 16:41
Strąkowa II 10:42 14:12 15:27 16:42
Strąkowa III/stawy NŻ 10:43 14:13 15:28 16:43
Stolec IV/Masarnia 10:48 14:18 15:33 16:48
Stolec I/Szkoła | | | |
Stolec IV/Masarnia 10:48 14:18 15:33 16:48
Stolec V/Dolny 10:50 14:20 15:35 16:50
Stolec VI/Dolny 10:52 14:22 15:37 16:52
Stolec VII 10:53 14:23 15:38 16:53
Stolec VI/Dolny 10:54 14:24 15:39 16:54
Stolec V/Dolny 10:56 14:26 15:41 16:56
Stolec IV/Masarnia 10:57 14:27 15:42 16:57
Stolec I/Szkoła 10:58 14:28 15:43 16:58
Stolec II/Kiosk 10:59 14:29 15:44 16:59
Stolec III/Górny NŻ 11:00 14:30 15:45 17:00
Sieroszów I 11:04 14:34 15:49 17:04
Sieroszów II/Kościół 11:06 14:36 15:51 17:06
Sieroszów III 11:08 14:38 15:53 17:08
Sieroszów/Pętla 11:09 14:39 15:54 17:09
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:17 12:17 14:02 | 15:47
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 9:19 12:19 14:04 | 15:49
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 9:21 12:21 14:06 | 15:51
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 9:21 12:21 14:06 | 15:51
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:23 12:23 14:08 | 15:53
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:24 12:24 14:09 | 15:54
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 9:25 12:25 14:10 | 15:55
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 9:29 12:29 14:14 | 15:59
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 9:30 12:30 14:15 | 16:00
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 9:30 12:30 14:15 | 16:00
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:31 12:31 14:16 | 16:01
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:32 12:32 14:17 | 16:02
Ząbkowice Śl. Jasna I 9:33 12:33 14:18 | 16:03
Jaworek 9:36 12:36 14:21 | 16:06
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | 15:07 |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | | | 15:09 |
Jaworek 9:36 12:36 14:21 15:11 16:06
Bobolice I 9:40 12:40 14:25 15:15 16:10
Bobolice II/przedszkole 9:41 12:41 14:26 15:16 16:11
Bobolice III 9:45 12:45 14:30 15:20 16:15
Siodłowice 9:50 12:50 14:35 15:25 16:20
Siodłowice (DK 8) 9:52 12:52 14:37 15:27 16:22
Szklary/Huta 9:54 12:54 14:39 15:29 16:24
Szklary Wieś 10:04 13:04 14:49 15:39 16:34
Rakowice 10:08 13:08 14:53 15:43 16:38

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Siodłowice 7:01 | | |
Siodłowice (DK 8) 7:03 | | |
Szklary/Huta 7:05 | | |
Szklary Wieś 7:15 | | |
Rakowice 7:19 10:27 13:09 16:39
Bobolice III 7:29 10:37 13:19 16:49
Bobolice II/przedszkole 7:31 10:39 13:21 16:51
Bobolice I 7:32 10:40 13:22 16:52
Jaworek 7:35 10:43 13:25 16:55
Ząbkowice Śl. Jasna II 7:38 10:46 13:28 16:58
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:39 10:47 13:29 16:59
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:40 10:48 13:30 17:00
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:41 10:49 13:31 17:01
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:42 10:50 13:32 17:02
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:43 | | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:45 | | |
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich | 10:50 13:32 17:02
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko | 10:54 13:36 17:06
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 10:56 13:38 17:08
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:45 10:58 13:40 17:10
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:47 11:00 13:42 17:12
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:49 11:02 13:44 17:14

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 9:17 12:17 14:02 15:47
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 9:19 12:19 14:04 15:49
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 9:21 12:21 14:06 15:51
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 9:21 12:21 14:06 15:51
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP 9:23 12:23 14:08 15:53
Ząbkowice Śl. Kolejowa 9:24 12:24 14:09 15:54
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 9:25 12:25 14:10 15:55
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 9:29 12:29 14:14 15:59
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 9:30 12:30 14:15 16:00
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków 9:30 12:30 14:15 16:00
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 9:31 12:31 14:16 16:01
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 9:32 12:32 14:17 16:02
Ząbkowice Śl. Jasna I 9:33 12:33 14:18 16:03
Jaworek 9:36 12:36 14:21 16:06
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy | | | |
Jaworek 9:36 12:36 14:21 16:06
Bobolice I 9:40 12:40 14:25 16:10
Bobolice II/przedszkole 9:41 12:41 14:26 16:11
Bobolice III 9:45 12:45 14:30 16:15
Siodłowice 9:50 12:50 14:35 16:20
Siodłowice (DK 8) 9:52 12:52 14:37 16:22
Szklary/Huta 9:54 12:54 14:39 16:24
Szklary Wieś 10:04 13:04 14:49 16:34
Rakowice 10:08 13:08 14:53 16:38
Siodłowice 7:01 | | |
Siodłowice (DK 8) 7:03 | | |
Szklary/Huta 7:05 | | |
Szklary Wieś 7:15 | | |
Rakowice 7:19 10:27 13:09 16:39
Bobolice III 7:29 10:37 13:19 16:49
Bobolice II/przedszkole 7:31 10:39 13:21 16:51
Bobolice I 7:32 10:40 13:22 16:52
Jaworek 7:35 10:43 13:25 16:55
Ząbkowice Śl. Jasna II 7:38 10:46 13:28 16:58
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 7:39 10:47 13:29 16:59
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 7:40 10:48 13:30 17:00
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 7:41 10:49 13:31 17:01
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 7:42 10:50 13:32 17:02
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:43 | | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:45 | | |
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich | 10:50 13:32 17:02
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko | 10:54 13:36 17:06
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka | 10:56 13:38 17:08
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:45 10:58 13:40 17:10
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:47 11:00 13:42 17:12
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:49 11:02 13:44 17:14
Szklary Wieś 7:20
Bobolice III 7:29
Bobolice II/przedszkole 7:31
Bobolice I 7:32
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 7:35
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 7:37
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 7:38
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:39
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:41
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 7:42
Zwrócona/Szkoła 7:47

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 13:58 14:46
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 14:00 14:48
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 14:01 14:49
Zwrócona/Szkoła 14:06 14:54
Zwrócona II 14:07 14:55
Zwrócona I 14:08 14:56
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 14:13 15:01
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 14:15 15:03
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 14:16 15:04
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 14:17 15:05
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 14:19 15:07
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 14:21 15:09
Bobolice I 14:25 15:13
Bobolice II/przedszkole 14:26 15:14
Bobolice III 14:30 15:18

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

14:46 godzina rozpoczęcia kursu tylko w ŚRODY (z opiekunką), w pozostałe dni o 13:58

Brodziszów I | 7:03 | |
Brodziszów II/Sklep | 7:05 | |
Brodziszów | 7:06 | |
Brodziszów III | 7:06 | |
Sulisławice | 7:10 | |
Sulisławice 7:00 7:10 9:20 12:20
Szklary/Huta 7:03 7:13 9:23 12:23
Siodłowice (DK 8) 7:06 7:16 9:26 12:26
Zwrócona/Szkoła 7:13 7:23 | |
Zwrócona II 7:14 7:24 | |
Zwrócona I 7:15 7:25 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 7:20 7:30 | |
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 7:22 7:32 | |
Jaworek 7:24 7:34 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:26 7:36 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:28 7:38 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:30 7:40 | |
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 7:30 7:40 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:32 | | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:33 | | |
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko | 7:43 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki | | 9:32 12:32
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia | | 9:33 12:33
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | 9:35 12:35
Ząbkowice Śl. Żeromskiego | | 9:36 12:36
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | | 9:38 12:38
Ząbkowice Śl. Kolejowa | | 9:39 12:39
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko | 7:43 9:40 12:40
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:33 7:47 9:44 12:44
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:34 7:48 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 7:34 | | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 7:36 | | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 7:37 | | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 7:39 | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV 7:42 | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III 7:44 | | |
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:44 | | |
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 7:48 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 7:49 9:46 12:46
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | 7:53 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | | 9:47 12:47
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:44 | 9:48 12:48
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:46 | 9:50 12:50
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:48 | | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:50 | | |
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 7:50 | | |
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 7:51 | | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:53 | 9:52 12:52

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego

Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | 13:40 15:00
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:40 11:40 13:42 15:02
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:42 11:42 13:44 15:04
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:44 11:44 13:46 15:06
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:45 11:45 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 8:46 11:46 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III | | 13:46 15:06
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV | | 13:48 15:08
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV | | 13:51 15:11
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Świetlica | | 13:53 15:13
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II | | 13:54 15:14
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I | | 13:56 15:16
Ząbkowice Śl. Dolnośląska | | 13:56 15:16
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 13:57 15:17
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:48 11:48 13:58 15:18
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:48 11:48 13:58 15:18
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 8:52 11:52 14:02 15:22
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:54 11:54 14:04 15:24
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 8:56 11:56 14:06 15:26
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:57 11:57 14:07 15:27
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:59 11:59 14:09 15:29
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 9:00 12:00 14:10 15:30
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 | |
Zwrócona/Szkoła | | 14:15 15:35
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 14:23 15:43
Szklary/Huta 9:08 12:08 14:25 15:45
Sulisławice 9:11 12:11 14:28 15:48
Brodziszów III 2 | | 14:32 15:52
Brodziszów | | 14:33 15:53
Brodziszów II/Sklep | | 14:34 15:54
Brodziszów I | | 14:35 15:55

Kurs z opiekunką szkolną w okresie roku szkolnego


Brodziszów I | | |
Brodziszów II/Sklep | | |
Brodziszów | | |
Brodziszów III | | |
Sulisławice | | |
Sulisławice 7:00 9:20 12:20
Szklary/Huta 7:03 9:23 12:23
Siodłowice (DK 8) 7:06 9:26 12:26
Zwrócona/Szkoła 7:13 | |
Zwrócona II 7:14 | |
Zwrócona I 7:15 | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 7:20 | |
Ząbkowice Śl. Strzelińska/Ogródki 7:22 | |
Jaworek 7:24 | |
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:26 | |
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:28 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:30 | |
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 7:30 | |
Ząbkowice Śl. 1 Maja/Urząd Miejski 7:32 | |
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:33 | |
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko | | |
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki | 9:32 12:32
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia | 9:33 12:33
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | 9:35 12:35
Ząbkowice Śl. Żeromskiego | 9:36 12:36
Ząbkowice Śl. Al. Niepodległości/PKS/PKP | 9:38 12:38
Ząbkowice Śl. Kolejowa | 9:39 12:39
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko | 9:40 12:40
Ząbkowice Śl. Rynek I (Sklep Mini Max) 7:33 9:44 12:44
Ząbkowice Śl. Armii Krajowej 7:34 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I 7:34 | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II 7:36 | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Sklep 7:37 | |
Ząbkowice Śl. Kamieniecka III 7:39 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV 7:42 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III 7:44 | |
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:44 | |
Ząbkowice Śl. Proletariatczyków | 9:45 12:45
Ząbkowice Śl. Ziębicka I | 9:46 12:46
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen | | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka II | 9:47 12:47
Ząbkowice Śl. Jasna I 7:44 9:48 12:48
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 7:46 9:50 12:50
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 7:48 | |
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 7:50 | |
Ząbkowice Śl. ul. Wrocławska 7:50 | |
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 7:51 | |
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 7:53 9:52 12:52
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła | | 13:40 15:00
Ząbkowice Śl. Kusocińskiego/Basen 8:40 11:40 13:42 15:02
Ząbkowice Śl. Powstańców Warszawy 8:42 11:42 13:44 15:04
Ząbkowice Śl. Jasna II 8:44 11:44 13:46 15:06
Ząbkowice Śl. Ziębicka II 8:45 11:45 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka I 8:46 11:46 | |
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 | |
Ząbkowice Śl. Ziębicka III | | 13:46 15:06
Ząbkowice Śl. Ziębicka IV | | 13:48 15:08
Ząbkowice Śl. Kamieniecka IV | | 13:51 15:11
Ząbkowice Śl. Kamieniecka/Świetlica | | 13:53 15:13
Ząbkowice Śl. Kamieniecka II | | 13:54 15:14
Ząbkowice Śl. Kamieniecka I | | 13:56 15:16
Ząbkowice Śl. Dolnośląska | | 13:56 15:16
Ząbkowice Śl. Rynek II (Bank) 8:47 11:47 13:57 15:17
Ząbkowice Śl. Pl. Jana Pawła II (Park) 8:48 11:48 13:58 15:18
Ząbkowice Śl. Kościuszki/Batalionów Chłopskich 8:48 11:48 13:58 15:18
Ząbkowice Śl. Daleka/Targowisko 8:52 11:52 14:02 15:22
Ząbkowice Śl. Legnicka/Daleka 8:54 11:54 14:04 15:24
Ząbkowice Śl. Żeromskiego 8:56 11:56 14:06 15:26
Ząbkowice Śl. Orkana/Szkoła 8:57 11:57 14:07 15:27
Ząbkowice Śl. Głowackiego/Przychodnia 8:59 11:59 14:09 15:29
Ząbkowice Śl. Wrocławska/Ogródki 9:00 12:00 14:10 15:30
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 | |
Zwrócona/Szkoła | | 14:15 15:35
Siodłowice (DK 8) 9:06 12:06 14:23 15:43
Szklary/Huta 9:08 12:08 14:25 15:45
Sulisławice 9:11 12:11 14:28 15:48
Brodziszów III 2 | | 14:32 15:52
Brodziszów | | 14:33 15:53
Brodziszów II/Sklep | | 14:34 15:54
Brodziszów I | | 14:35 15:55