Logo Strzelińska Komunikacja Publiczna

Rozkład jazdy SKP - linie podmiejskie

Linie: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 17, 6-17

Obowiązuje od: 1 października 2019 r.

Dworzec 5:30 6:50 7:40 9:00 12:30
Sienkiewicza/Ogrodowa 5:31 6:51 7:41 9:01 12:31
Przedszkolna 5:32 6:52 7:42 9:02 12:32
Wrocławska - Szpital 5:33 6:53 7:43 9:03 12:33
Wolności/Wrocławska 5:34 6:54 7:44 9:04 12:34
Ząbkowicka - UMiG 5:36 6:56 7:46 9:06 12:36
Ząbkowicka 4:37 5:37 6:57 7:47 9:07 12:37
Ząbkowicka/Szybalskiego 4:38 5:38 6:58 7:48 9:08 12:38
Mikoszów - Szybalskiego 4:40 5:40 7:00 7:50 9:10 12:40
Mikoszów 4:42 5:42 7:02 7:52 9:12 12:42
Dobrogoszcz 4:48 5:48 7:08 7:58 9:18 12:48
Karszów I 4:54 5:54 7:14 8:04 9:24 12:54
Karszów II 4:55 5:55 7:15 8:05 9:25 12:55
Karszów III 7:16 8:06 9:26 12:56
Karszów II 4:56 5:56 7:17 8:07 9:27 12:57
Karszów I 4:57 5:57 7:18 8:08 9:28 12:58
Piotrowice II 5:02 6:02 7:23 8:13 9:33 13:03
Piotrowice 5:03 6:03 7:24 8:14 9:34 13:04
Mikoszów 5:07 6:07 7:28 8:18 9:38 13:08
Pęcz I 5:09 6:09 7:30 8:20 9:40 13:10
Pęcz II 5:10 6:10 7:31 8:21 9:41 13:11
Szczawin - Borowska 5:12 6:12 7:33 8:23 9:43 13:13
Borowska (Dworzec) 5:13 6:13 7:34 8:24 9:44 13:14
Dzierżoniowska/Kamienna 5:14 6:14 7:35 8:25 9:45 13:15
Bolka I Świdnickiego 5:15 6:15 7:36 8:26 9:46 13:16
Dworzec 5:16 6:16 7:37 8:27 9:47 13:17

Dworzec 11:30 13:40 14:45 16:10 17:10 19:50
Bolka I Świdnickiego 11:31 13:41 14:46 16:11 17:11 19:51
Borowska (Dworzec) 11:33 13:43 14:48 16:13 17:13 19:53
Szczawin - Borowska 11:34 13:44 14:49 16:14 17:14 19:54
Pęcz II 11:36 13:46 14:51 16:16 17:16 19:56
Pęcz I 11:37 13:47 14:52 16:17 17:17 19:57
Mikoszów 11:39 13:49 14:54 16:19 17:19 19:59
Piotrowice 11:43 13:53 14:58 16:23 17:23 20:03
Piotrowice II 11:44 13:54 14:59 16:24 17:24 20:04
Karszów I 11:49 13:59 15:04 16:29 17:29 20:09
Karszów II 11:50 14:00 15:05 16:30 17:30 20:10
Karszów III 11:51 14:01 15:06
Karszów II 11:52 14:02 15:07 16:31 17:31 20:11
Karszów I 11:53 14:03 15:08 16:32 17:32 20:12
Dobrogoszcz 11:59 14:09 15:14 16:38 17:38 20:18
Mikoszów 12:04 14:14 15:19 16:43 17:43 20:23
Mikoszów - Szybalskiego 12:06 14:16 15:21 16:45 17:45 20:25
Ząbkowicka/Szybalskiego 12:08 14:18 15:23 16:47 17:47 20:27
Ząbkowicka 12:09 14:19 15:24 16:48 17:48 20:28
Ząbkowicka - UMiG 12:10 14:20 15:25 16:49 17:49 20:29
Wolności/Wrocławska 12:13 14:23 15:28 16:52 17:52 20:32
Wrocławska - Szpital 12:14 14:24 15:29 16:53 17:53 20:33
Przedszkolna 12:15 14:25 15:30 16:54 17:54 20:34
Sienkiewicza/Ogrodowa 12:16 14:26 15:31 16:55 17:55 20:35
Dworzec 12:17 14:27 15:32 16:56 17:56 20:36

Ząbkowicka 4:25
Ząbkowicka - UMiG 4:26
Dworzec 5:25 6:39 7:30
Bolka I Świdnickiego 5:26 6:40 7:31
Borowska (Dworzec) 4:28 5:28 6:42 7:33
Szczawin - Borowska 4:29 5:29 6:43 7:34
Szczawin - Rubinowa 6:44 7:35
Szczawin - Nefrytowa 6:45 7:36
Szczawin - Diamentowa 6:46 7:37
Szczawin - Nefrytowa 6:47 7:38
Szczawin - Rubinowa 6:48 7:39
Szczawin - zakłady 4:30 5:30 6:50 7:41
Bierzyn I 4:35 5:35 6:55 7:46
Bierzyn II 4:36 5:36 6:56 7:47
Warkocz I 4:40 5:40 7:00 7:51
Warkocz II 4:41 5:41 7:01 7:52
Warkocz III - stacja kolejowa 4:43 5:43 7:03 7:54
Ludów Polski 4:45 5:45 7:05 7:56
Górzec skrz, 4:48 5:48 7:08 7:59
Górzec II 4:50 5:50 7:10 8:01
Chociwel - zakłady 4:54 5:54 7:14 8:05
Trześnia - Strzelińska 4:56 5:56 7:16 8:07
Pławna - Kwiatowa 4:57 5:57 7:17 8:08
Trześnia II - Strzelińska 4:58 5:58 7:18 8:09
Trześnia I 4:59 5:59 7:19 8:10
Brożec - kościół 5:04 6:04 7:24 8:15
Ulica 5:08 6:08 7:28 8:19
Chociwel 5:10 6:10 7:30 8:21
Oławska/Wita Stwosza 5:13 6:13 7:33 8:24
Oławska - cmentarz 5:14 6:14 7:34 8:25
Wrocławska - Szpital 5:15 6:15 7:35 8:26
Przedszkolna 5:16 6:16 7:36 8:27
Sienkiewicza/Ogrodowa 5:17 6:17 7:37 8:28
Dworzec 5:18 6:18 7:38 8:29

Dworzec 11:00 13:50 14:55 16:05 17:20 19:10
Sienkiewicza/Ogrodowa 11:01 13:51 14:56 16:06 17:21 19:11
Przedszkolna 11:02 13:52 14:57 16:07 17:22 19:12
Wrocławska - Szpital 11:03 13:53 14:58 16:08 17:23 19:13
Oławska - cmentarz 11:05 13:55 15:00 16:10 17:25 19:15
Oławska/Wita Stwosza 11:06 13:56 15:01 16:11 17:26 19:16
Chociwel 11:09 13:59 15:04 16:14 17:29 19:19
Ulica 11:11 14:01 15:06 16:16 17:31 19:21
Brożec - kościół 11:15 14:05 15:10 16:20 17:35 19:25
Trześnia I 11:20 14:10 15:15 16:25 17:40 19:30
Trześnia II - Strzelińska 11:21 14:11 15:16 16:26 17:41 19:31
Pławna - Kwiatowa 11:22 14:12 15:17 16:27 17:42 19:32
Trześnia - Strzelińska 11:24 14:14 15:19 16:29 17:44 19:34
Chociwel - zakłady 11:26 14:16 15:21 16:31 17:46 19:36
Górzec II 11:30 14:20 15:25 16:35 17:50 19:40
Górzec skrz, 11:32 14:22 15:27 16:37 17:52 19:42
Ludów Polski 11:35 14:25 15:30 16:40 17:55 19:45
Warkocz III - stacja kolejowa 11:37 14:27 15:32 16:42 17:57 19:47
Warkocz II 11:40 14:30 15:35 16:45 18:00 19:50
Warkocz I 11:41 14:31 15:36 16:46 18:01 19:51
Bierzyn II 11:45 14:35 15:40 16:50 18:05 19:55
Bierzyn I 11:46 14:36 15:41 16:51 18:06 19:56
Szczawin - zakłady 11:50 14:40 15:45 16:55 18:10 20:00
Szczawin - Rubinowa 11:52 15:47 16:57 20:02
Szczawin - Nefrytowa 11:53 15:48 16:58 20:03
Szczawin - Diamentowa 11:54 15:49 16:59 20:04
Szczawin - Nefrytowa 11:55 15:50 17:00 20:05
Szczawin - Rubinowa 11:56 15:51 17:01 20:06
Szczawin - Borowska 11:57 14:41 15:52 17:02 18:11 20:07
Borowska (Dworzec) 11:58 14:42 15:53 17:03 18:12 20:08
Dzierżoniowska/Kamienna 11:59 14:43 15:54 17:04 18:13 20:09
Bolka I Świdnickiego 12:00 14:44 15:55 17:05 18:14 20:10
Dworzec 12:01 14:45 15:56 17:06 18:15 20:11

Dworzec 6:39 9:00
Sienkiewicza/Ogrodowa 6:40 9:01
Przedszkolna 6:41 9:02
Wrocławska - Szpital 6:42 9:03
Wolności/Wrocławska 6:43 9:04
Ząbkowicka - UMiG 6:45 9:06
Ząbkowicka 4:25 5:24 6:46 9:07
Ząbkowicka/Szybalskiego 4:26 5:25 6:47 9:08
Strzegów 4:29 5:28 6:51 9:12
Szczodrowice 4:31 5:30 6:53 9:14
Biały Kościół skrz, 4:32 5:31 6:54 9:15
Kazanów - wieś I 4:36 5:35 6:58 9:19
Kazanów - wieś IV 7:01
Nowolesie - cmentarz 4:39 5:38 7:06 9:22
Nowolesie 4:40 5:39 7:07 9:23
Nowolesie - kościół 4:41 5:40 7:08 9:24
Nowolesie 4:42 5:41 7:09 9:25
Gębice II 4:44 5:43 7:11 9:27
Gębice I 4:46 5:45 7:13 9:29
Gębczyce I 4:50 5:49 6:42 9:33
Gębczyce II 4:51 5:50 6:43 9:34
Gębczyce - kopalnia 4:52 5:51 6:44 9:35
Gębczyce III 9:36
Gębczyce IV skrz, 4:54 5:53 6:46 7:15 9:39
Biały Kościół - szkoła 4:55 5:54 6:47 9:40
Biały Kościół - kościół 4:56 5:55 6:48 7:16 9:41
Biały Kościół - stacja kolejowa 6:50 9:43
Biały Kościół skrz, 6:52 9:45
Szczodrowice 4:59 5:58 6:53 7:19 9:46
Strzegów 5:01 6:00 6:55 7:21 9:48
Ząbkowicka/Szybalskiego 5:05 6:04 6:59 7:25 9:52
Ząbkowicka 5:06 6:05 7:00 7:26 9:53
Ząbkowicka - UMiG 5:07 6:06 7:01 7:27 9:54
Wolności/Wrocławska 5:09 6:09 7:04 7:30 9:57
Wrocławska - Szpital 5:10 6:10 7:05 7:31 9:58
Przedszkolna 5:11 6:11 7:06 7:32 9:59
Sienkiewicza/Ogrodowa 5:12 6:12 7:07 7:33 10:00
Dworzec 5:13 6:13 7:08 7:34 10:01

Dworzec 6:20 12:10 13:40 14:40 16:10 17:20
Sienkiewicza/Ogrodowa 6:21 12:11 13:41 14:41 16:11 17:21
Przedszkolna 6:22 12:12 13:42 14:42 16:12 17:22
Wrocławska - Szpital 6:23 12:13 13:43 14:43 16:13 17:23
Wolności/Wrocławska 6:24 12:14 13:44 14:44 16:14 17:24
Ząbkowicka - UMiG 6:26 12:16 13:46 14:46 16:16 17:26
Ząbkowicka 6:27 12:17 13:47 14:47 16:17 17:27
Ząbkowicka/Szybalskiego 6:28 12:18 13:48 14:48 16:18 17:28
Strzegów 6:32 12:22 13:52 14:52 16:22 17:32
Szczodrowice 6:34 12:24 13:54 14:54 16:24 17:34
Biały Kościół skrz, 12:25
Biały Kościół - stacja kolejowa 12:26
Biały Kościół - kościół 6:37 12:29 13:57 14:57 16:27 17:37
Biały Kościół - szkoła 12:30 13:58 14:58 16:28 17:38
Gębczyce IV skrz, 6:38 12:31 13:59 14:59 16:29 17:39
Gębczyce I 6:41 12:34 14:02 15:02 16:32 17:42
Gębczyce II 12:35 14:03 15:03 16:33 17:43
Gębczyce - kopalnia 12:36 14:04 15:04 16:34 17:44
Gębczyce III 12:37 14:05 15:05 16:35 17:45
Gębice I 12:41 14:09 15:09 16:39 17:49
Gębice II 12:43 14:11 15:11 16:41 17:51
Nowolesie 12:45 14:13 15:13 16:43 17:53
Nowolesie - kościół 12:46 14:14 15:14 16:44 17:54
Nowolesie 12:47 14:15 15:15 16:45 17:55
Nowolesie - cmentarz 12:48 14:16 15:16 16:46 17:56
Kazanów - wieś I 12:51 14:19 15:19 16:49 17:59
Kazanów - wieś IV 14:22 18:02
Biały Kościół - kościół 12:56 14:29 15:24 16:54 18:09
Biały Kościół - szkoła 12:57 14:30 15:25 16:55 18:10
Biały Kościół skrz, 12:59 14:32 15:27 16:57 18:12
Szczodrowice 13:00 14:33 15:28 16:58 18:13
Strzegów 13:02 14:35 15:30 17:00 18:15
Ząbkowicka/Szybalskiego 13:06 14:39 15:34 17:04 18:19
Ząbkowicka 13:07 14:40 15:35 17:05 18:20
Ząbkowicka - UMiG 13:08 14:41 15:36 17:06 18:21
Wolności/Wrocławska 13:11 14:44 15:39 17:09 18:24
Wrocławska - Szpital 13:12 14:45 15:40 17:10 18:25
Przedszkolna 13:13 14:46 15:41 17:11 18:26
Sienkiewicza/Ogrodowa 13:14 14:47 15:42 17:12 18:27
Dworzec 13:15 14:48 15:43 17:13 18:28

Dworzec 5:45 6:50 10:00 12:30 13:20 14:10 15:45 17:10
Mickiewicza/Wolności 5:46 6:51 10:01 12:31 13:21 14:11 15:46 17:11
Mickiewicza/Pocztowa 5:47 6:52 10:02 12:32 13:22 14:12 15:47 17:12
Rynek 5:49 6:54 10:04 12:34 13:24 14:14 15:49 17:14
Jana Pawła II - szkoła 5:50 6:55 10:05 12:35 13:25 14:15 15:50 17:15
Oławska - cmentarz 5:51 6:56 10:06 12:36 13:26 14:16 15:51 17:16
Oławska/Wita Stwosza 5:52 6:57 10:07 12:37 13:27 14:17 15:52 17:17
Krzepicka - ogródki 5:53 6:58 10:08 12:38 13:28 14:18 15:53 17:18
Krzepicka - cmentarz 5:54 6:59 10:09 12:39 13:29 14:19 15:54 17:19
Krzepice II 5:57 7:02 10:12 12:42 13:32 14:22 15:57 17:22
Częszyce 5:59 7:04 10:14 12:44 13:34 14:24 15:59 17:24
Częszyce 6:00 7:04 10:15 12:45 13:36 14:26 16:01 17:26
Krzepice II 6:02 7:06 10:17 12:47 13:38 14:28 16:03 17:28
Krzepicka - cmentarz 6:05 7:09 10:20 12:50 13:41 14:31 16:06 17:31
Krzepicka - ogródki 6:06 7:10 10:21 12:51 13:42 14:32 16:07 17:32
Oławska/Wita Stwosza 6:08 7:12 10:23 12:53 13:44 14:34 16:09 17:34
Oławska - cmentarz 6:09 7:13 10:24 12:54 13:45 14:35 16:10 17:35
Jana Pawła II - szkoła 6:10 7:14 10:25 12:55 13:46 14:36 16:11 17:36
Rynek 6:12 7:16 10:27 12:57 13:48 14:38 16:13 17:38
Mickiewicza/Pocztowa 6:14 7:18 10:29 12:59 13:50 14:40 16:15 17:40
Mickiewicza/Wolności 6:15 7:19 10:30 13:00 13:51 14:41 16:16 17:41
Dworzec 6:16 7:20 10:31 13:01 13:52 14:42 16:17 17:42

Dworzec 5:15 6:27 7:20 10:00 13:45 14:40 15:30 17:10
Mickiewicza/Wolności 7:21 10:01 13:46 14:41 15:31 17:11
Mickiewicza/Pocztowa 7:22 10:02 13:47 14:42 15:32 17:12
Rybna/Książąt Brzeskich 7:23 10:03 13:48 14:43 15:33 17:13
Plac Pokoju 7:24 10:04 13:49 14:44 15:34 17:14
Staromiejska/Okrzei 7:25 10:05 13:50 14:45 15:35 17:15
Staromiejska/Górzysta 7:26 10:06 13:51 14:46 15:36 17:16
Krasińskiego - OSiR 7:27 10:07 13:52 14:47 15:37 17:17
Gęsiniec - Lipowa 7:28 10:08 13:53 14:48 15:38 17:18
Gęsiniec - Czereśniowa 7:29 10:09 13:54 14:49 15:39 17:19
Gęsiniec - Akacjowa 7:30 10:10 13:55 14:50 15:40 17:20
Gęsiniec - Miodowa 7:31 10:11 13:56 14:51 15:41 17:21
Dębniki I 7:35 10:15 14:00 14:55 15:45 17:25
Dębniki II 7:36 10:16 14:01 14:56 15:46 17:26
Biały Kościół - kościół 7:40 10:20 14:05 15:00 15:50 17:30
Biały Kościół - szkoła 7:41 10:21 14:06 15:01 15:51 17:31
Biały Kościół skrz, 7:43 10:23 14:08 15:03 15:53 17:33
Biały Kościół - stacja kolejowa 7:44 10:24 14:09 15:04 15:54 17:34
Bolka I Świdnickiego 5:16 6:28
Ząbkowicka - UMiG 5:17 6:29
Ząbkowicka 4:26 5:18 6:30
Ząbkowicka/Szybalskiego 4:27 5:19 6:31
Strzegów 4:30 5:22 6:35
Szczodrowice 4:32 5:24 6:37
Biały Kościół skrz, 4:33 5:25 6:38
Wąwolnica 4:34 5:26 6:39 7:46 10:26 14:11 15:06 15:56 17:36
Dankowice 4:35 5:27 6:40 7:47 10:27 14:12 15:07 15:57 17:37
Nieszkowice - skrzyżowanie 4:37 5:29 6:43 7:50 10:30 14:15 15:10 16:00 17:40
Nieszkowice 4:38 5:30 6:44 7:51 10:31 14:16 15:11 16:01 17:41
Nieszkowice - kościół 4:39 5:31 6:45 7:52 10:32 14:17 15:12 16:02 17:42
Skoroszowice 4:41 5:33 6:47 7:54 10:34 14:19 15:14 16:04 17:44
Skoroszowice - pałac 4:42 5:34 6:48 7:55 10:35 14:20 15:15 16:05 17:45
Myszkowice 10:37 14:22 15:17 16:07
Myszkowice 10:39 14:24 15:19 16:09
Skoroszowice - pałac 4:44 5:40 6:50 7:55 10:41 14:26 15:21 16:11 17:49
Skoroszowice 4:45 5:41 6:51 7:56 10:42 14:27 15:22 16:12 17:50
Nieszkowice - kościół 4:47 5:43 6:53 7:58 10:44 14:29 15:24 16:14 17:52
Nieszkowice 4:48 5:44 6:54 7:59 10:45 14:30 15:25 16:15 17:53
Nieszkowice - skrzyżowanie 4:49 5:45 6:55 8:00 10:46 14:31 15:26 16:16 17:54
Dankowice 4:52 5:48 6:58 8:03 10:49 14:34 15:29 16:19 17:57
Wąwolnica 4:53 5:49 6:59 8:04 10:50 14:35 15:30 16:20 17:58
Biały Kościół - stacja kolejowa 4:56 5:52 7:02 8:07
Biały Kościół - szkoła 4:59 5:55 7:05 8:10 10:54 14:39 15:34 16:24 18:02
Biały Kościół - kościół 5:00 5:56 7:06 8:11 10:55 14:40 15:35 16:25 18:03
Dębniki II 5:04 6:00 7:10 8:15 10:59 14:44 15:39 16:29 18:07
Dębniki I 5:05 6:01 7:11 8:16 11:00 14:45 15:40 16:30 18:08
Gęsiniec - Miodowa 5:09 6:05 7:15 8:20 11:04 14:49 15:44 16:34 18:12
Gęsiniec - Akacjowa 5:10 6:06 7:16 8:21 11:05 14:50 15:45 16:35 18:13
Gęsiniec - Czereśniowa 5:11 6:07 7:17 8:22 11:06 14:51 15:46 16:36 18:14
Gęsiniec - Lipowa 5:12 6:08 7:18 8:23 11:07 14:52 15:47 16:37 18:15
Krasińskiego - OSiR 5:13 6:09 7:19 8:24 11:08 14:53 15:48 16:38 18:16
Staromiejska/Górzysta 5:14 6:10 7:20 8:25 11:09 14:54 15:49 16:39 18:17
Staromiejska/Okrzei 5:15 6:11 7:21 8:26 11:10 14:55 15:50 16:40 18:18
Plac Pokoju 5:16 6:12 7:22 8:27 11:11 14:56 15:51 16:41 18:19
Rybna/Książąt Brzeskich 5:17 6:13 7:23 8:28 11:12 14:57 15:52 16:42 18:20
Mickiewicza/Pocztowa 5:18 6:14 7:24 8:29 11:13 14:58 15:53 16:43 18:21
Mickiewicza/Wolności 5:19 6:15 7:25 8:30 11:14 14:59 15:54 16:44 18:22
Dworzec 5:20 6:16 7:26 8:31 11:15 15:00 15:55 16:45 18:23

Dworzec 5:27 6:40 8:47 10:45 12:15 14:00 15:00 16:00 17:45
Mickiewicza/Wolności 5:28 6:41 8:48 10:46 12:16 14:01 15:01 16:01 17:46
Mickiewicza/Pocztowa 5:29 6:42 8:49 10:47 12:17 14:02 15:02 16:02 17:47
Pocztowa/Jana Pawła II 5:30 6:43 8:50 10:48 12:18 14:03 15:03 16:03 17:48
Rynek 5:32 6:45 8:52 10:50 12:20 14:05 15:05 16:05 17:50
Kościelna - szkoła 5:33 6:46 8:53 10:51 12:21 14:06 15:06 16:06 17:51
Brzegowa/Konopnickiej 5:34 6:47 8:54 10:52 12:22 14:07 15:07 16:07 17:52
Brzegowa - szkoła 5:35 6:48 8:55 10:53 12:23 14:08 15:08 16:08 17:53
Ząbkowicka 4:36
Ząbkowicka - UMiG 4:37
Woj.Polskiego/Pułaskiego 4:39
Biedrzychów I 12:27 14:12 15:12 16:12 17:57
Biedrzychów II 12:28 14:13 15:13 16:13 17:58
Głęboka 12:31 14:16 15:16 16:16 18:01
Muchowiec 12:36 14:21 15:21 16:21 18:06
Karszówek 4:49 5:45 6:58 9:05 11:03 12:39 14:24 15:24 16:24 18:09
Żeleźnik - cmentarz 4:51 5:47 7:00 9:07 11:05 12:41 14:26 15:26 16:26 18:11
Żeleźnik - kościół 4:53 5:49 7:02 9:09 11:07 12:43 14:28 15:28 16:28 18:13
Żeleźnik - kościół 4:53 5:50 7:03 9:10 11:08 12:44 14:29 15:29 16:29 18:14
Żeleźnik 4:54 5:51 7:04 9:11 11:09 12:45 14:30 15:30 16:30 18:15
Żeleźnik - cmentarz 4:55 5:52 7:05 9:12 11:10 12:46 14:31 15:31 16:31 18:16
Karszówek 4:57 5:54 7:07 9:14 11:12 12:48 14:33 15:33 16:33 18:18
Muchowiec 5:00 5:57 7:10 9:17 11:15 12:51 14:36 15:36
Głęboka 5:05 6:02 7:15 9:22 11:20 12:56
Biedrzychów II 5:07 6:04 7:17 9:24 11:22 12:58 14:40 15:40
Biedrzychów I 5:08 6:05 7:18 9:25 11:23 12:59 14:41 15:41
Brzegowa - szkoła 5:12 6:09 7:22 9:29 11:27 13:03 14:45 15:45 16:43 18:28
Brzegowa/Konopnickiej 5:13 6:10 7:23 9:30 11:28 13:04 14:46 15:46 16:44 18:29
Kościelna - szkoła 5:14 6:11 7:24 9:31 11:29 13:05 14:47 15:47 16:45 18:30
Rynek 5:15 6:12 7:25 9:32 11:30 13:06 14:48 15:48 16:46 18:31
Pocztowa/Jana Pawła II 5:16 6:13 7:26 9:33 11:31 13:07 14:49 15:49 16:47 18:32
Mickiewicza/Pocztowa 5:17 6:14 7:27 9:34 11:32 13:08 14:50 15:50 16:48 18:33
Mickiewicza/Wolności 5:18 6:15 7:28 9:35 11:33 13:09 14:51 15:51 16:49 18:34
Dworzec 5:19 6:16 7:29 9:36 11:34 13:10 14:52 15:52 16:50 18:35

Dworzec 5:30 6:30 7:09 7:55 10:10 12:47 13:32 14:32
Bolka I Świdnickiego 5:31
Ząbkowicka 4:41
Ząbkowicka - UMiG 4:42
Woj.Polskiego/Pułaskiego 4:44 5:34
Mickiewicza/Wolności 6:31 7:10 7:56 10:11 12:48 13:33 14:33
Mickiewicza/Pocztowa 6:32 7:11 7:57 10:12 12:49 13:34 14:34
Pocztowa/Jana Pawła II 6:33 7:12 7:58 10:13 12:50 13:35 14:35
Rynek 6:34 7:13 7:59 10:14 12:51 13:36 14:36
Kościelna - szkoła 6:35 7:14 8:00 10:15 12:52 13:37 14:37
Brzegowa/Konopnickiej 6:36 7:15 8:01 10:16 12:53 13:38 14:38
Brzegowa - szkoła 6:37 7:16 8:02 10:17 12:54 13:39 14:39
Nyska 4:45 5:35 6:38 7:17 8:03 10:18 12:55 13:40 14:40
Kuropatnik - cmentarz 4:48 5:38 6:41 7:20 8:06 10:21 12:58 13:43 14:43
Kuropatnik - Boisko 4:49 5:39 6:42 7:21 8:07 10:22 12:59 13:44 14:44
Kuropatnik - Stawowa 4:50 5:40 6:43 7:22 8:08 10:23 13:00 13:45 14:45
Kuropatnik - Strzelińska 4:52 5:42 6:45 7:24 8:10 10:25 13:02 13:47 14:47
Kuropatnik - Ogrodowa 4:53 5:43 6:46 7:25 8:11 10:26 13:03 13:48 14:48
Kuropatnik - Skalista 4:55 5:45 6:48 7:27 8:13 10:28 13:05 13:50 14:50
Kuropatnik - Kaczerki 4:56 5:46 6:49 7:28 8:14 10:29 13:06 13:51 14:51
Kuropatnik - Skalista 4:57 5:47 6:50 8:15 10:30 13:07 13:52 14:52
Kuropatnik - Akacjowa 4:59 5:49 6:52 dalej17 8:17 10:32 13:09 13:54 14:54
Kuropatnik - Leśna 5:00 5:50 6:53 8:18 10:33 13:10 13:55 14:55
Gościęcice Górne I 5:01 5:51 6:54 8:19 10:34 13:11 13:56 14:56
Gościęcice Górne II 5:02 5:52 6:55 8:20 10:35 13:12 13:57 14:57
Gościęcice Średnie III 5:04 5:54 6:57 8:22 10:37 13:14 13:59 14:59
Gościęcice Średnie II 5:05 5:55 6:58 8:23 10:38 13:15 14:00 15:00
Gościęcice Średnie I 5:06 5:56 6:59 8:24 10:39 13:16 14:01 15:01
Gościęcice Dolne II 5:07 5:57 7:00 8:25 10:40 13:17 14:02 15:02
Gościęcice Dolne I 5:08 5:58 7:01 8:26 10:41 13:18 14:03 15:03
Nyska 5:09 5:59 7:02 8:27 10:42 13:19 14:04 15:04
Brzegowa - szkoła 5:10 6:00 7:03 8:28 10:43 13:20 14:05 15:05
Brzegowa/Konopnickiej 5:11 6:01 7:04 8:29 10:44 13:21 14:06 15:06
Kościelna - szkoła 5:12 6:02 7:05 8:30 10:45 13:22 14:07 15:07
Rynek 5:13 6:03 7:06 8:31 10:46 13:23 14:08 15:08
Pocztowa/Jana Pawła II 5:14 6:04 7:07 8:32 10:47 13:24 14:09 15:09
Mickiewicza/Pocztowa 5:15 6:05 7:08 8:33 10:48 13:25 14:10 15:10
Mickiewicza/Wolności 5:16 6:06 7:09 8:34 10:49 13:26 14:11 15:11
Dworzec 5:17 6:07 7:10 8:35 10:50 13:27 14:12 15:12

Dworzec 13:50 15:05 16:05 17:10 20:30
Mickiewicza/Wolności 13:51 15:06 16:06 17:11 20:31
Mickiewicza/Pocztowa 13:52 15:07 16:07 17:12 20:32
Pocztowa/Jana Pawła II 13:53 15:08 16:08 17:13 20:33
Rynek 13:54 15:09 16:09 17:14 20:34
Kościelna - szkoła 13:55 15:10 16:10 17:15 20:35
Brzegowa/Konopnickiej 13:56 15:11 16:11 17:16 20:36
Brzegowa - szkoła 13:57 15:12 16:12 17:17 20:37
Nyska 13:58 15:13 16:13 17:18 20:38
Gościęcice Dolne I 13:59 15:14 16:14 17:19 20:39
Gościęcice Dolne II 14:00 15:15 16:15 17:20 20:40
Gościęcice Średnie I 14:01 15:16 16:16 17:21 20:41
Gościęcice Średnie II 14:02 15:17 16:17 17:22 20:42
Gościęcice Średnie III 14:04 15:19 16:19 17:24 20:44
Gościęcice Górne II 14:06 15:21 16:21 17:26 20:46
Gościęcice Górne I 14:07 15:22 16:22 17:27 20:47
Kuropatnik - Leśna 14:08 15:23 16:23 17:28 20:48
Kuropatnik - Akacjowa 14:10 15:25 16:25 17:30 20:50
Kuropatnik - Ogrodowa 16:26 17:31 20:51
Kuropatnik - Skalista 16:28 17:33 20:53
Kuropatnik - Kaczerki 7:29 16:29 17:34 20:54
Kuropatnik - Skalista 7:30 16:30 17:35 20:55
Kuropatnik - Strzelińska 7:32 14:11 15:26 16:32 17:37 20:57
Kuropatnik - Stawowa 7:33 14:12 15:27 16:33 17:38 20:58
Kuropatnik - Boisko 7:34 14:13 15:28 16:34 17:39 20:59
Kuropatnik - cmentarz 7:35 14:14 15:29 16:35 17:40 21:00
Nyska 7:38 14:17 15:32 16:38 17:43 21:03
Brzegowa - szkoła 7:39 14:18 15:33 16:39 17:44 21:04
Brzegowa/Konopnickiej 7:40 14:19 15:34 16:40 17:45 21:05
Kościelna - szkoła 7:41 14:20 15:35 16:41 17:46 21:06
Rynek 7:42 14:21 15:36 16:42 17:47 21:07
Pocztowa/Jana Pawła II 7:43 14:22 15:37 16:43 17:48 21:08
Mickiewicza/Pocztowa 7:44 14:23 15:38 16:44 17:49 21:09
Mickiewicza/Wolności 7:45 14:24 15:39 16:45 17:50 21:10
Dworzec 7:46 14:25 15:40 16:46 17:51 21:11

Dworzec 18:40
Mickiewicza/Wolności 18:41
Mickiewicza/Pocztowa 18:42
Pocztowa/Jana Pawła II 18:43
Rynek 18:44
Kościelna - szkoła 18:45
Brzegowa/Konopnickiej 18:46
Brzegowa - szkoła 18:47
Nyska 18:48
Gościęcice Dolne I 18:49
Gościęcice Dolne II 18:50
Gościęcice Średnie I 18:51
Gościęcice Średnie II 18:52
Gościęcice Średnie III 18:54
Kuropatnik - Akacjowa 18:56
Kuropatnik - Strzelińska 18:57
Kuropatnik - Stawowa 18:58
Kuropatnik - Boisko 18:59
Kuropatnik - cmentarz 19:00
Biedrzychów II 19:05
Głęboka 19:08
Muchowiec 19:13
Karszówek 19:16
Żeleźnik - cmentarz 19:18
Żeleźnik - kościół 19:21
Żeleźnik 19:22
Żeleźnik - cmentarz 19:23
Karszówek 19:25
Brzegowa - szkoła 19:35
Brzegowa/Konopnickiej 19:36
Kościelna - szkoła 19:37
Rynek 19:38
Pocztowa/Jana Pawła II 19:39
Mickiewicza/Pocztowa 19:40
Mickiewicza/Wolności 19:41
Dworzec 19:42

Dworzec 9:50 11:45
Mickiewicza/Wolności 9:51 11:46
Mickiewicza/Pocztowa 9:52 11:47
Rynek 9:54 11:49
Jana Pawła II - szkoła 9:55 11:50
Oławska - cmentarz 9:56 11:51
Oławska/Wita Stwosza 9:57 11:52
Krzepicka - ogródki 9:58 11:53
Krzepicka - cmentarz 9:59 11:54
Krzepice II 10:02 11:57
Częszyce 10:04 11:59
Częszyce 10:30 12:30
Krzepice II 10:32 12:32
Krzepicka - cmentarz 10:35 12:35
Krzepicka - ogródki 10:36 12:36
Oławska/Wita Stwosza 10:38 12:38
Oławska - cmentarz 10:39 12:39
Jana Pawła II - szkoła 10:40 12:40
Rynek 10:42 12:42
Mickiewicza/Pocztowa 10:44 12:44
Mickiewicza/Wolności 10:45 12:45
Dworzec 10:46 12:46