Logo Strzelińska Komunikacja Publiczna

Strzelińska Komunikacja Publiczna

linie podmiejskie: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 17, 6-17

Obowiązuje od: 1 czerwca 2020 r.

Strzelin Dworzec | 5:30 6:50 7:40 9:00 12:30
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa | 5:31 6:51 7:41 9:01 12:31
Strzelin Przedszkolna | 5:32 6:52 7:42 9:02 12:32
Strzelin Wrocławska/Szpital | 5:33 6:53 7:43 9:03 12:33
Strzelin Wolności/Wrocławska | 5:34 6:54 7:44 9:04 12:34
Strzelin Ząbkowicka/UMiG | 5:36 6:56 7:46 9:06 12:36
Strzelin Ząbkowicka 4:45 5:37 6:57 7:47 9:07 12:37
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 4:46 5:38 6:58 7:48 9:08 12:38
Mikoszów/Szybalskiego 4:48 5:40 7:00 7:50 9:10 12:40
Mikoszów 4:50 5:42 7:02 7:52 9:12 12:42
Dobrogoszcz 4:56 5:48 7:08 7:58 9:18 12:48
Karszów I 5:02 5:54 7:14 8:04 9:24 12:54
Karszów II 5:04 5:56 7:16 8:06 9:26 12:56
Karszów III | | 7:17 8:07 9:27 12:57
Karszów II 5:05 5:57 7:18 8:08 9:28 12:58
Karszów I 5:06 5:58 7:19 8:09 9:29 12:59
Piotrowice II 5:11 6:03 7:24 8:14 9:34 13:04
Piotrowice 5:12 6:04 7:25 8:15 9:35 13:05
Mikoszów 5:16 6:08 7:29 8:19 9:39 13:09
Pęcz I 5:18 6:10 7:31 8:21 9:41 13:11
Pęcz II 5:19 6:11 7:32 8:22 9:42 13:12
Szczawin/Borowska 5:21 6:13 7:34 8:24 9:44 13:14
Strzelin Borowska/Dworzec 5:22 6:14 7:35 8:25 9:45 13:15
Strzelin Dzierżoniowska/Kamienna 5:23 6:15 7:36 8:26 9:46 13:16
Strzelin Bolka I Świdnickiego 5:24 6:16 7:37 8:27 9:47 13:17
Strzelin Dworzec 5:25 6:17 7:38 8:28 9:48 13:18
Strzelin Dworzec 11:30 13:40 14:45 16:10 17:10 19:50
Strzelin Bolka I Świdnickiego 11:31 13:41 14:46 16:11 17:11 19:51
Strzelin Borowska/Dworzec 11:33 13:43 14:48 16:13 17:13 19:53
Szczawin/Borowska 11:34 13:44 14:49 16:14 17:14 19:54
Pęcz II 11:36 13:46 14:51 16:16 17:16 19:56
Pęcz I 11:37 13:47 14:52 16:17 17:17 19:57
Mikoszów 11:39 13:49 14:54 16:19 17:19 19:59
Piotrowice 11:43 13:53 14:58 16:23 17:23 20:03
Piotrowice II 11:44 13:54 14:59 16:24 17:24 20:04
Karszów I 11:48 13:58 15:03 16:28 17:28 20:08
Karszów II 11:50 14:00 15:05 16:30 17:30 20:10
Karszów III 11:51 14:01 15:06 | | |
Karszów II 11:52 14:02 15:07 16:31 17:31 20:11
Karszów I 11:53 14:03 15:08 16:32 17:32 20:12
Dobrogoszcz 11:59 14:09 15:14 16:38 17:38 20:18
Mikoszów 12:04 14:14 15:19 16:43 17:43 20:23
Mikoszów/Szybalskiego 12:06 14:16 15:21 16:45 17:45 20:25
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 12:08 14:18 15:23 16:47 17:47 20:27
Strzelin Ząbkowicka 12:09 14:19 15:24 16:48 17:48 20:28
Strzelin Ząbkowicka/UMiG 12:10 14:20 15:25 16:49 17:49 20:29
Strzelin Wolności/Wrocławska 12:13 14:23 15:28 16:52 17:52 20:32
Strzelin Wrocławska/Szpital 12:14 14:24 15:29 16:53 17:53 20:33
Strzelin Przedszkolna 12:15 14:25 15:30 16:54 17:54 20:34
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa 12:16 14:26 15:31 16:55 17:55 20:35
Strzelin Dworzec 12:17 14:27 15:32 16:56 17:56 20:36

17:10 i 19:50 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Strzelin Ząbkowicka 4:25 | | | |
Strzelin Ząbkowicka/UMiG 4:26 | | | |
Strzelin Dworzec | 5:25 6:39 7:30 7:40
Strzelin Bolka I Świdnickiego | 5:26 6:40 7:31 7:41
Strzelin Borowska/Dworzec 4:28 5:28 6:42 7:33 7:43
Szczawin/Borowska 4:29 5:29 6:43 7:34 7:44
Szczawin/Rubinowa | | 6:44 7:35 7:45
Szczawin/Nefrytowa | | 6:45 7:36 7:46
Szczawin/Diamentowa | | 6:46 7:37 7:47
Szczawin/Nefrytowa | | 6:47 7:38 7:48
Szczawin/Rubinowa | | 6:48 7:39 7:49
Szczawin/zakłady 4:30 5:30 6:50 7:41 7:51
Bierzyn I 4:35 5:35 6:55 7:46 7:56
Bierzyn II 4:36 5:36 6:56 7:47 7:57
Warkocz I 4:40 5:40 7:00 7:51 8:01
Warkocz II 4:41 5:41 7:01 7:52 8:02
Warkocz III/Stacja kolej. 4:43 5:43 7:03 7:54 8:04
Ludów Polski 4:45 5:45 7:05 7:56 8:06
Górzec Skrz. 4:48 5:48 7:08 7:59 8:09
Górzec II 4:50 5:50 7:10 8:01 8:11
Chociwel/zakłady 4:54 5:54 7:14 8:05 8:15
Trześnia/Strzelińska 4:56 5:56 7:16 8:07 8:17
Pławna/Kwiatowa 4:57 5:57 7:17 8:08 8:18
Trześnia II/Strzelińska 4:58 5:58 7:18 8:09 8:19
Trześnia I 4:59 5:59 7:19 8:10 8:20
Brożec/Kościół 5:04 6:04 7:24 8:15 8:25
Ulsza 5:08 6:08 7:28 8:19 8:29
Chociwel 5:10 6:10 7:30 8:21 8:31
Strzelin Oławska/Wita Stwosza 5:13 6:13 7:33 8:24 8:34
Strzelin Oławska/Cmentarz 5:14 6:14 7:34 8:25 8:35
Strzelin Wrocławska/Szpital 5:15 6:15 7:35 8:26 8:36
Strzelin Przedszkolna 5:16 6:16 7:36 8:27 8:37
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa 5:17 6:17 7:37 8:28 8:38
Strzelin Dworzec 5:18 6:18 7:38 8:29 8:39

7:40 - Kursuje tylko w dni nauki szkolnej (od 1 czerwca 2020 r. zawieszony do odwołania)

Strzelin Dworzec 11:00 13:50 14:55 16:05 17:20 19:10
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa 11:01 13:51 14:56 16:06 17:21 19:11
Strzelin Przedszkolna 11:02 13:52 14:57 16:07 17:22 19:12
Strzelin Wrocławska/Szpital 11:03 13:53 14:58 16:08 17:23 19:13
Strzelin Oławska/Cmentarz 11:05 13:55 15:00 16:10 17:25 19:15
Strzelin Oławska/Wita Stwosza 11:06 13:56 15:01 16:11 17:26 19:16
Chociwel 11:09 13:59 15:04 16:14 17:29 19:19
Ulsza 11:11 14:01 15:06 16:16 17:31 19:21
Brożec/Kościół 11:15 14:05 15:10 16:20 17:35 19:25
Trześnia I 11:20 14:10 15:15 16:25 17:40 19:30
Trześnia II/Strzelińska 11:21 14:11 15:16 16:26 17:41 19:31
Pławna/Kwiatowa 11:22 14:12 15:17 16:27 17:42 19:32
Trześnia/Strzelińska 11:24 14:14 15:19 16:29 17:44 19:34
Chociwel/zakłady 11:26 14:16 15:21 16:31 17:46 19:36
Górzec II 11:30 14:20 15:25 16:35 17:50 19:40
Górzec Skrz. 11:32 14:22 15:27 16:37 17:52 19:42
Ludów Polski 11:35 14:25 15:30 16:40 17:55 19:45
Warkocz III/Stacja kolej. 11:37 14:27 15:32 16:42 17:57 19:47
Warkocz II 11:40 14:30 15:35 16:45 18:00 19:50
Warkocz I 11:41 14:31 15:36 16:46 18:01 19:51
Bierzyn II 11:45 14:35 15:40 16:50 18:05 19:55
Bierzyn I 11:46 14:36 15:41 16:51 18:06 19:56
Szczawin/zakłady 11:50 14:40 15:45 16:55 18:10 20:00
Szczawin/Rubinowa 11:52 | 15:47 16:57 | 20:02
Szczawin/Nefrytowa 11:53 | 15:48 16:58 | 20:03
Szczawin/Diamentowa 11:54 | 15:49 16:59 | 20:04
Szczawin/Nefrytowa 11:55 | 15:50 17:00 | 20:05
Szczawin/Rubinowa 11:56 | 15:51 17:01 | 20:06
Szczawin/Borowska 11:57 14:41 15:52 17:02 18:11 20:07
Strzelin Borowska/Dworzec 11:58 14:42 15:53 17:03 18:12 20:08
Strzelin Dzierżoniowska/Kamienna 11:59 14:43 15:54 17:04 18:13 20:09
Strzelin Bolka I Świdnickiego 12:00 14:44 15:55 17:05 18:14 20:10
Strzelin Dworzec 12:01 14:45 15:56 17:06 18:15 20:11

17:20 i 19:10 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Strzelin Dworzec | | | 6:39 9:00
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa | | | 6:40 9:01
Strzelin Przedszkolna | | | 6:41 9:02
Strzelin Wrocławska/Szpital | | | 6:42 9:03
Strzelin Wolności/Wrocławska | | | 6:43 9:04
Strzelin Ząbkowicka/UMiG | | | 6:45 9:06
Strzelin Ząbkowicka 4:25 5:24 | 6:46 9:07
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 4:26 5:25 | 6:47 9:08
Strzegów 4:29 5:28 | 6:51 9:12
Szczodrowice 4:31 5:30 | 6:53 9:14
Biały Kościół Skrz. 4:32 5:31 | 6:54 9:15
Kazanów/wieś I 4:36 5:35 | 6:58 9:19
Kazanów/wieś IV | | | 7:01 |
Nowolesie/Cmentarz 4:39 5:38 | 7:06 9:22
Nowolesie 4:40 5:39 | 7:07 9:23
Nowolesie/Kościół 4:41 5:40 | 7:08 9:24
Nowolesie 4:42 5:41 | 7:09 9:25
Gębice II 4:44 5:43 | 7:11 9:27
Gębice I 4:46 5:45 | 7:13 9:29
Gębczyce I 4:50 5:49 6:42 | 9:33
Gębczyce II 4:51 5:50 6:43 | 9:34
Gębczyce/kopalnia 4:52 5:51 6:44 | 9:35
Gębczyce III | | | | 9:36
Gębczyce IV Skrz. 4:54 5:53 6:46 | 9:39
Biały Kościół/Szkoła 4:55 5:54 6:47 | 9:40
Biały Kościół/Kościół 4:56 5:55 6:48 | 9:41
Biały Kościół/Stacja kolej. | | 6:50 | 9:43
Biały Kościół Skrz. | | 6:52 | 9:45
Szczodrowice 4:59 5:58 6:53 7:19 9:46
Strzegów 5:01 6:00 6:55 7:21 9:48
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 5:05 6:04 6:59 7:25 9:52
Strzelin Ząbkowicka 5:06 6:05 7:00 7:26 9:53
Strzelin Ząbkowicka/UMiG 5:07 6:06 7:01 7:27 9:54
Strzelin Wolności/Wrocławska 5:09 6:09 7:04 7:30 9:57
Strzelin Wrocławska/Szpital 5:10 6:10 7:05 7:31 9:58
Strzelin Przedszkolna 5:11 6:11 7:06 7:32 9:59
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa 5:12 6:12 7:07 7:33 10:00
Strzelin Dworzec 5:13 6:13 7:08 7:34 10:01
Strzelin Dworzec 6:20 12:10 13:40 14:40 16:10 17:20
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa 6:21 12:11 13:41 14:41 16:11 17:21
Strzelin Przedszkolna 6:22 12:12 13:42 14:42 16:12 17:22
Strzelin Wrocławska/Szpital 6:23 12:13 13:43 14:43 16:13 17:23
Strzelin Wolności/Wrocławska 6:24 12:14 13:44 14:44 16:14 17:24
Strzelin Ząbkowicka/UMiG 6:26 12:16 13:46 14:46 16:16 17:26
Strzelin Ząbkowicka 6:27 12:17 13:47 14:47 16:17 17:27
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 6:28 12:18 13:48 14:48 16:18 17:28
Strzegów 6:32 12:22 13:52 14:52 16:22 17:32
Szczodrowice 6:34 12:24 13:54 14:54 16:24 17:34
Biały Kościół Skrz. | 12:25 | | | |
Biały Kościół/Stacja kolej. | 12:26 | | | |
Biały Kościół/Kościół 6:37 12:29 13:57 14:57 16:27 17:37
Biały Kościół/Szkoła | 12:30 13:58 14:58 16:28 17:38
Gębczyce IV Skrz. 6:38 12:31 13:59 14:59 16:29 17:39
Gębczyce I 6:41 12:34 14:02 15:02 16:32 17:42
Gębczyce II | 12:35 14:03 15:03 16:33 17:43
Gębczyce/kopalnia | 12:36 14:04 15:04 16:34 17:44
Gębczyce III | 12:37 14:05 15:05 16:35 17:45
Gębice I | 12:41 14:09 15:09 16:39 17:49
Gębice II | 12:43 14:11 15:11 16:41 17:51
Nowolesie | 12:45 14:13 15:13 16:43 17:53
Nowolesie/Kościół | 12:46 14:14 15:14 16:44 17:54
Nowolesie | 12:47 14:15 15:15 16:45 17:55
Nowolesie/Cmentarz | 12:48 14:16 15:16 16:46 17:56
Kazanów/wieś I | 12:51 14:19 15:19 16:49 17:59
Kazanów/wieś IV | | 14:22 | | 18:02
Biały Kościół/Kościół | 12:56 14:29 15:24 16:54 18:09
Biały Kościół/Szkoła | 12:57 14:30 15:25 16:55 18:10
Biały Kościół Skrz. | 12:59 14:32 15:27 16:57 18:12
Szczodrowice | 13:00 14:33 15:28 16:58 18:13
Strzegów | 13:02 14:35 15:30 17:00 18:15
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego | 13:06 14:39 15:34 17:04 18:19
Strzelin Ząbkowicka | 13:07 14:40 15:35 17:05 18:20
Strzelin Ząbkowicka/UMiG | 13:08 14:41 15:36 17:06 18:21
Strzelin Wolności/Wrocławska | 13:11 14:44 15:39 17:09 18:24
Strzelin Wrocławska/Szpital | 13:12 14:45 15:40 17:10 18:25
Strzelin Przedszkolna | 13:13 14:46 15:41 17:11 18:26
Strzelin Sienkiewicza/Ogrodowa | 13:14 14:47 15:42 17:12 18:27
Strzelin Dworzec | 13:15 14:48 15:43 17:13 18:28

17:20 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Strzelin Dworzec 5:45 6:50 10:00 12:30 13:20 14:10 15:45 17:10
Strzelin Mickiewicza/Wolności 5:46 6:51 10:01 12:31 13:21 14:11 15:46 17:11
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 5:47 6:52 10:02 12:32 13:22 14:12 15:47 17:12
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II 5:48 6:53 10:03 12:33 13:23 14:13 15:48 17:13
Strzelin Jana Pawła II/Szkoła 5:49 6:54 10:04 12:34 13:24 14:14 15:49 17:14
Strzelin Oławska/Cmentarz 5:50 6:55 10:05 12:35 13:25 14:15 15:50 17:15
Strzelin Oławska/Wita Stwosza 5:51 6:56 10:06 12:36 13:26 14:16 15:51 17:16
Strzelin Krzepicka/Ogródki 5:52 6:57 10:07 12:37 13:27 14:17 15:52 17:17
Strzelin Krzepicka/Cmentarz 5:53 6:58 10:08 12:38 13:28 14:18 15:53 17:18
Krzepice II 5:56 7:01 10:11 12:41 13:31 14:21 15:56 17:21
Częszyce 6:00 7:04 10:16 12:46 13:36 14:26 16:01 17:26
Krzepice II 6:02 7:06 10:18 12:48 13:38 14:28 16:03 17:28
Strzelin Krzepicka/Cmentarz 6:05 7:09 10:21 12:51 13:41 14:31 16:06 17:31
Strzelin Krzepicka/Ogródki 6:06 7:10 10:22 12:52 13:42 14:32 16:07 17:32
Strzelin Oławska/Wita Stwosza 6:08 7:12 10:24 12:54 13:44 14:34 16:09 17:34
Strzelin Oławska/Cmentarz 6:09 7:13 10:25 12:55 13:45 14:35 16:10 17:35
Strzelin Jana Pawła II/Szkoła 6:10 7:14 10:26 12:56 13:46 14:36 16:11 17:36
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II 6:11 7:15 10:27 12:57 13:47 14:37 16:12 17:37
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 6:12 7:16 10:28 12:58 13:48 14:38 16:13 17:38
Strzelin Mickiewicza/Wolności 6:13 7:17 10:29 12:59 13:49 14:39 16:14 17:39
Strzelin Dworzec 6:14 7:18 10:30 13:00 13:50 14:40 16:15 17:40

17:10 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Strzelin Dworzec | 5:15 6:27 7:20 10:00 13:45 14:40 15:30 17:10
Strzelin Mickiewicza/Wolności | | | 7:21 10:01 13:46 14:41 15:31 17:11
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa | | | 7:22 10:02 13:47 14:42 15:32 17:12
Strzelin Rybna/Ks. Brzeskich | | | 7:23 10:03 13:48 14:43 15:33 17:13
Strzelin Plac Pokoju | | | 7:24 10:04 13:49 14:44 15:34 17:14
Strzelin Staromiejska/Okrzei | | | 7:25 10:05 13:50 14:45 15:35 17:15
Strzelin Staromiejska/Górzysta | | | 7:26 10:06 13:51 14:46 15:36 17:16
Strzelin Krasińskiego/OSiR | | | 7:27 10:07 13:52 14:47 15:37 17:17
Gęsiniec/Lipowa | | | 7:28 10:08 13:53 14:48 15:38 17:18
Gęsiniec/Czereśniowa | | | 7:29 10:09 13:54 14:49 15:39 17:19
Gęsiniec/Akacjowa | | | 7:30 10:10 13:55 14:50 15:40 17:20
Gęsiniec/Miodowa | | | 7:31 10:11 13:56 14:51 15:41 17:21
Dębniki I | | | 7:35 10:15 14:00 14:55 15:45 17:25
Dębniki II | | | 7:36 10:16 14:01 14:56 15:46 17:26
Biały Kościół/Kościół | | | 7:40 10:20 14:05 15:00 15:50 17:30
Biały Kościół/Szkoła | | | 7:41 10:21 14:06 15:01 15:51 17:31
Biały Kościół Skrz. | | | 7:43 10:23 14:08 15:03 15:53 17:33
Biały Kościół/Stacja kolej. | | | 7:44 10:24 14:09 15:04 15:54 17:34
Strzelin Bolka I Świdnickiego | 5:16 6:28 | | | | | |
Strzelin Ząbkowicka/UMiG | 5:17 6:29 | | | | | |
Strzelin Ząbkowicka 4:26 5:18 6:30 | | | | | |
Strzelin Ząbkowicka/Szybalskiego 4:27 5:19 6:31 | | | | | |
Strzegów 4:30 5:22 6:35 | | | | | |
Szczodrowice 4:32 5:24 6:37 | | | | | |
Biały Kościół Skrz. 4:33 5:25 6:38 | | | | | |
Wąwolnica 4:34 5:26 6:39 7:46 10:26 14:11 15:06 15:56 17:36
Dankowice 4:35 5:27 6:40 7:47 10:27 14:12 15:07 15:57 17:37
Nieszkowice/Skrzyż. 4:37 5:29 6:43 7:50 10:30 14:15 15:10 16:00 17:40
Nieszkowice 4:38 5:30 6:44 7:51 10:31 14:16 15:11 16:01 17:41
Nieszkowice/Kościół 4:39 5:31 6:45 7:52 10:32 14:17 15:12 16:02 17:42
Skoroszowice 4:41 5:33 6:47 7:54 10:34 14:19 15:14 16:04 17:44
Skoroszowice/Pałac 4:42 5:34 6:48 7:55 10:35 14:20 15:15 16:05 17:45
Myszkowice | | | | 10:39 14:24 15:19 16:09 |
Skoroszowice/Pałac 4:44 5:40 6:50 7:55 10:41 14:26 15:21 16:11 17:49
Skoroszowice 4:45 5:41 6:51 7:56 10:42 14:27 15:22 16:12 17:50
Nieszkowice/Kościół 4:47 5:43 6:53 7:58 10:44 14:29 15:24 16:14 17:52
Nieszkowice 4:48 5:44 6:54 7:59 10:45 14:30 15:25 16:15 17:53
Nieszkowice/Skrzyż. 4:49 5:45 6:55 8:00 10:46 14:31 15:26 16:16 17:54
Dankowice 4:52 5:48 6:58 8:03 10:49 14:34 15:29 16:19 17:57
Wąwolnica 4:53 5:49 6:59 8:04 10:50 14:35 15:30 16:20 17:58
Biały Kościół/Stacja kolej. 4:56 5:52 7:02 8:07 | | | | |
Biały Kościół/Szkoła 4:59 5:55 7:05 8:10 10:54 14:39 15:34 16:24 18:02
Biały Kościół/Kościół 5:00 5:56 7:06 8:11 10:55 14:40 15:35 16:25 18:03
Dębniki II 5:04 6:00 7:10 8:15 10:59 14:44 15:39 16:29 18:07
Dębniki I 5:05 6:01 7:11 8:16 11:00 14:45 15:40 16:30 18:08
Gęsiniec/Miodowa 5:09 6:05 7:15 8:20 11:04 14:49 15:44 16:34 18:12
Gęsiniec/Akacjowa 5:10 6:06 7:16 8:21 11:05 14:50 15:45 16:35 18:13
Gęsiniec/Czereśniowa 5:11 6:07 7:17 8:22 11:06 14:51 15:46 16:36 18:14
Gęsiniec/Lipowa 5:12 6:08 7:18 8:23 11:07 14:52 15:47 16:37 18:15
Strzelin Krasińskiego/OSiR 5:13 6:09 7:19 8:24 11:08 14:53 15:48 16:38 18:16
Strzelin Staromiejska/Górzysta 5:14 6:10 7:20 8:25 11:09 14:54 15:49 16:39 18:17
Strzelin Staromiejska/Okrzei 5:15 6:11 7:21 8:26 11:10 14:55 15:50 16:40 18:18
Strzelin Plac Pokoju 5:16 6:12 7:22 8:27 11:11 14:56 15:51 16:41 18:19
Strzelin Rybna/Ks. Brzeskich 5:17 6:13 7:23 8:28 11:12 14:57 15:52 16:42 18:20
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 5:18 6:14 7:24 8:29 11:13 14:58 15:53 16:43 18:21
Strzelin Mickiewicza/Wolności 5:19 6:15 7:25 8:30 11:14 14:59 15:54 16:44 18:22
Strzelin Dworzec 5:20 6:16 7:26 8:31 11:15 15:00 15:55 16:45 18:23

17:10 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Strzelin Dworzec | 5:27 6:40 8:47 10:45 12:15 14:00 15:00 16:00 17:45
Strzelin Mickiewicza/Wolności | 5:28 6:41 8:48 10:46 12:16 14:01 15:01 16:01 17:46
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa | 5:29 6:42 8:49 10:47 12:17 14:02 15:02 16:02 17:47
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II | 5:30 6:43 8:50 10:48 12:18 14:03 15:03 16:03 17:48
Strzelin Kościelna/Szkoła | 5:32 6:45 8:52 10:50 12:20 14:05 15:05 16:05 17:50
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej | 5:33 6:46 8:53 10:51 12:21 14:06 15:06 16:06 17:51
Strzelin Brzegowa/Szkoła | 5:34 6:47 8:54 10:52 12:22 14:07 15:07 16:07 17:52
Strzelin Ząbkowicka 4:36 | | | | | | | | |
Strzelin Ząbkowicka/UMiG 4:37 | | | | | | | | |
Strzelin Woj.Polskiego/Pułaskiego 4:39 | | | | | | | | |
Biedrzychów I | | | | | 12:26 14:11 15:11 16:11 17:56
Biedrzychów II | | | | | 12:27 14:12 15:12 16:12 17:57
Głęboka | | | | | 12:30 14:15 15:15 16:15 18:00
Muchowiec | | | | | 12:35 14:20 15:20 16:20 18:05
Karszówek 4:49 5:44 6:57 9:04 11:02 12:38 14:23 15:23 16:23 18:08
Żeleźnik/Cmentarz 4:51 5:46 6:59 9:06 11:04 12:40 14:25 15:25 16:25 18:10
Żeleźnik/Kościół 4:53 5:50 7:03 9:10 11:08 12:44 14:29 15:29 16:29 18:14
Żeleźnik 4:54 5:51 7:04 9:11 11:09 12:45 14:30 15:30 16:30 18:15
Żeleźnik/Cmentarz 4:55 5:52 7:05 9:12 11:10 12:46 14:31 15:31 16:31 18:16
Karszówek 4:57 5:54 7:07 9:14 11:12 12:48 14:33 15:33 16:33 18:18
Muchowiec 5:00 5:57 7:10 9:17 11:15 12:51 14:36 15:36 | |
Głęboka 5:05 6:02 7:15 9:22 11:20 12:56 | | | |
Biedrzychów II 5:07 6:04 7:17 9:24 11:22 12:58 14:40 15:40 | |
Biedrzychów I 5:08 6:05 7:18 9:25 11:23 12:59 14:41 15:41 | |
Strzelin Brzegowa/Szkoła 5:12 6:09 7:22 9:29 11:27 13:03 14:45 15:45 16:43 18:28
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej 5:13 6:10 7:23 9:30 11:28 13:04 14:46 15:46 16:44 18:29
Strzelin Kościelna/Szkoła 5:14 6:11 7:24 9:31 11:29 13:05 14:47 15:47 16:45 18:30
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II 5:16 6:13 7:26 9:33 11:31 13:07 14:49 15:49 16:47 18:32
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 5:17 6:14 7:27 9:34 11:32 13:08 14:50 15:50 16:48 18:33
Strzelin Mickiewicza/Wolności 5:18 6:15 7:28 9:35 11:33 13:09 14:51 15:51 16:49 18:34
Strzelin Dworzec 5:19 6:16 7:29 9:36 11:34 13:10 14:52 15:52 16:50 18:35

17:45 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Strzelin Dworzec 18:40
Strzelin Mickiewicza/Wolności 18:41
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 18:42
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II 18:43
Strzelin Kościelna/Szkoła 18:45
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej 18:46
Strzelin Brzegowa/Szkoła 18:47
Strzelin Nyska 18:48
Gościęcice Dolne I 18:49
Gościęcice Dolne II 18:50
Gościęcice Średnie I 18:51
Gościęcice Średnie II 18:52
Gościęcice Średnie III 18:54
Kuropatnik/Akacjowa 18:56
Kuropatnik/Strzelińska 18:57
Kuropatnik/Stawowa 18:58
Kuropatnik/Boisko 18:59
Kuropatnik/Cmentarz 19:00
BiedrzychówII 19:05
Głęboka 19:08
Muchowiec 19:13
Karszówek 19:16
Żeleźnik/Cmentarz 19:18
Żeleźnik/Kościół 19:21
Żeleźnik 19:22
Żeleźnik/Cmentarz 19:23
Karszówek 19:25
Strzelin Brzegowa/Szkoła 19:35
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej 19:36
Strzelin Kościelna/Szkoła 19:37
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II 19:39
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 19:40
Strzelin Mickiewicza/Wolności 19:41
Strzelin Dworzec 19:42

18:40 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Strzelin Dworzec | 5:30 6:30 7:09 7:55 10:10 12:47 13:32 14:32
Strzelin Bolka I Świdnickiego | 5:31 | | | | | | |
Strzelin Ząbkowicka 4:41 | | | | | | | |
Strzelin Ząbkowicka/UMiG 4:42 | | | | | | | |
Strzelin Woj.Polskiego/Pułaskiego 4:44 5:34 | | | | | | |
Strzelin Mickiewicza/Wolności | | 6:31 7:10 7:56 10:11 12:48 13:33 14:33
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa | | 6:32 7:11 7:57 10:12 12:49 13:34 14:34
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II | | 6:33 7:12 7:58 10:13 12:50 13:35 14:35
Strzelin Kościelna/Szkoła | | 6:35 7:14 8:00 10:15 12:52 13:37 14:37
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej | | 6:36 7:15 8:01 10:16 12:53 13:38 14:38
Strzelin Brzegowa/Szkoła | | 6:37 7:16 8:02 10:17 12:54 13:39 14:39
Strzelin Nyska 4:45 5:35 6:38 7:17 8:03 10:18 12:55 13:40 14:40
Kuropatnik/Cmentarz 4:48 5:38 6:41 7:20 8:06 10:21 12:58 13:43 14:43
Kuropatnik/Boisko 4:49 5:39 6:42 7:21 8:07 10:22 12:59 13:44 14:44
Kuropatnik/Stawowa 4:50 5:40 6:43 7:22 8:08 10:23 13:00 13:45 14:45
Kuropatnik/Strzelińska 4:52 5:42 6:45 7:24 8:10 10:25 13:02 13:47 14:47
Kuropatnik/Ogrodowa 4:53 5:43 6:46 7:25 8:11 10:26 13:03 13:48 14:48
Kuropatnik/Skalista 4:55 5:45 6:48 7:27 8:13 10:28 13:05 13:50 14:50
Kuropatnik/Kaczerki 4:56 5:46 6:49 7:28 8:14 10:29 13:06 13:51 14:51
Kuropatnik/Skalista 4:57 5:47 6:50 | 8:15 10:30 13:07 13:52 14:52
Kuropatnik/Akacjowa 4:59 5:49 6:52 | 8:17 10:32 13:09 13:54 14:54
Kuropatnik/Leśna 5:00 5:50 6:53 | 8:18 10:33 13:10 13:55 14:55
Gościęcice Górne I 5:01 5:51 6:54 | 8:19 10:34 13:11 13:56 14:56
Gościęcice Górne II 5:02 5:52 6:55 | 8:20 10:35 13:12 13:57 14:57
Gościęcice Średnie III 5:04 5:54 6:57 | 8:22 10:37 13:14 13:59 14:59
Gościęcice Średnie II 5:05 5:55 6:58 | 8:23 10:38 13:15 14:00 15:00
Gościęcice Średnie I 5:06 5:56 6:59 | 8:24 10:39 13:16 14:01 15:01
Gościęcice Dolne II 5:07 5:57 7:00 | 8:25 10:40 13:17 14:02 15:02
Gościęcice Dolne I 5:08 5:58 7:01 | 8:26 10:41 13:18 14:03 15:03
Strzelin Nyska 5:09 5:59 7:02 | 8:27 10:42 13:19 14:04 15:04
Strzelin Brzegowa/Szkoła 5:10 6:00 7:03 | 8:28 10:43 13:20 14:05 15:05
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej 5:11 6:01 7:04 | 8:29 10:44 13:21 14:06 15:06
Strzelin Kościelna/Szkoła 5:12 6:02 7:05 | 8:30 10:45 13:22 14:07 15:07
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II 5:14 6:04 7:07 | 8:32 10:47 13:24 14:09 15:09
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 5:15 6:05 7:08 | 8:33 10:48 13:25 14:10 15:10
Strzelin Mickiewicza/Wolności 5:16 6:06 7:09 | 8:34 10:49 13:26 14:11 15:11
Strzelin Dworzec 5:17 6:07 7:10 | 8:35 10:50 13:27 14:12 15:12
Strzelin Dworzec | 13:50 15:05 16:05 17:10 18:40 20:30
Strzelin Mickiewicza/Wolności | 13:51 15:06 16:06 17:11 18:41 20:31
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa | 13:52 15:07 16:07 17:12 18:42 20:32
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II | 13:53 15:08 16:08 17:13 18:43 20:33
Strzelin Kościelna/Szkoła | 13:55 15:10 16:10 17:15 18:45 20:35
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej | 13:56 15:11 16:11 17:16 18:46 20:36
Strzelin Brzegowa/Szkoła | 13:57 15:12 16:12 17:17 18:47 20:37
Strzelin Nyska | 13:58 15:13 16:13 17:18 18:48 20:38
Gościęcice Dolne I | 13:59 15:14 16:14 17:19 18:49 20:39
Gościęcice Dolne II | 14:00 15:15 16:15 17:20 18:50 20:40
Gościęcice Średnie I | 14:01 15:16 16:16 17:21 18:51 20:41
Gościęcice Średnie II | 14:02 15:17 16:17 17:22 18:52 20:42
Gościęcice Średnie III | 14:04 15:19 16:19 17:24 18:54 20:44
Gościęcice Górne II | 14:06 15:21 16:21 17:26 | 20:46
Gościęcice Górne I | 14:07 15:22 16:22 17:27 | 20:47
Kuropatnik/Leśna | 14:08 15:23 16:23 17:28 | 20:48
Kuropatnik/Akacjowa | 14:10 15:25 16:25 17:30 | 20:50
Kuropatnik/Ogrodowa | | | 16:26 17:31 | 20:51
Kuropatnik/Skalista | | | 16:28 17:33 | 20:53
Kuropatnik/Kaczerki 7:29 | | 16:29 17:34 | 20:54
Kuropatnik/Skalista 7:30 | | 16:30 17:35 | 20:55
Kuropatnik/Strzelińska 7:32 | | 16:32 17:37 | 20:57
Kuropatnik/Stawowa 7:33 14:12 15:27 16:33 17:38 18:58 20:58
Kuropatnik/Boisko 7:34 14:13 15:28 16:34 17:39 18:59 20:59
Kuropatnik/Cmentarz 7:35 14:14 15:29 16:35 17:40 19:00 21:00
Strzelin Nyska 7:38 14:17 15:32 16:38 17:43 | 21:03
Strzelin Brzegowa/Szkoła 7:39 14:18 15:33 16:39 17:44 | 21:04
Strzelin Brzegowa/Konopnickiej 7:40 14:19 15:34 16:40 17:45 | 21:05
Strzelin Kościelna/Szkoła 7:41 14:20 15:35 16:41 17:46 | 21:06
Strzelin Pocztowa/Jana Pawła II 7:43 14:22 15:37 16:43 17:48 | 21:08
Strzelin Mickiewicza/Pocztowa 7:44 14:23 15:38 16:44 17:49 | 21:09
Strzelin Mickiewicza/Wolności 7:45 14:24 15:39 16:45 17:50 | 21:10
Strzelin Dworzec 7:46 14:25 15:40 16:46 17:51 | 21:11

17:10, 18:40, 20:30 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

# Miesiąc Dzień Nazwa święta
1 Styczeń 1.I Nowy Rok
2 Styczeń 6.I Trzech Króli
3 Kwiecień Wielka Sobota Wielka Sobota
4 Kwiecień Poniedziałek Wielkanocny Poniedziałek Wielkanocny
5 Maj 1.V Święto Pracy
6 Maj 2.V Dzień Flagi Narodowej
7 Maj 3.V Święto Konstytucji 3 Maja
8 Czerwiec Boże Ciało Boże Ciało
9 Sierpień 15.VIII Święto Wojska Polskiego
10 Listopad 1.XI Wszystkich Świętych
11 Listopad 11.XI Narodowe Święto Niepodległości
12 Grudzień 25.XII Wigilia
13 Grudzień 26.XII Boże Narodzenie