Logo Strzelińska Komunikacja Publiczna

Rozkład jazdy SKP - linie miejskie

Linie: A, B, C, D

Obowiązuje od: 1 czerwca 2020 r.

Dworzec 6:17 7:00 8:30 10:30 12:30 14:30 16:30
Kolejowa | 7:02 8:32 10:32 12:32 14:32 16:32
Dzierżoniowska/Kamienna | 7:03 8:33 10:33 12:33 14:33 16:33
Kamienna/GOPS | 7:04 8:34 10:34 12:34 14:34 16:34
Kamienna/Starostwo Powiat. | 7:05 8:35 10:35 12:35 14:35 16:35
Ząbkowicka/UMiG | 7:06 8:36 10:36 12:36 14:36 16:36
Mickiewicza/Wolności | 7:08 8:38 10:38 12:38 14:38 16:38
Mickiewicza/Pocztowa 6:19 7:09 8:39 10:39 12:39 14:39 16:39
Rybna/Ks. Brzeskich 6:20 7:10 8:40 10:40 12:40 14:40 16:40
Plac Pokoju 6:21 7:11 8:41 10:41 12:41 14:41 16:41
Staromiejska/Okrzei 6:23 7:13 8:43 10:43 12:43 14:43 16:43
Staromiejska/Górzysta 6:25 7:15 8:45 10:45 12:45 14:45 16:45
Górzysta/Źródlana 6:26 7:16 8:46 10:46 12:46 14:46 16:46
Pułaskiego/Zawadzkiego 6:27 7:17 8:47 10:47 12:47 14:47 16:47
Pułaskiego/Słoneczna 6:29 7:19 8:49 10:49 12:49 14:49 16:49
Woj.Polskiego/Pułaskiego 6:30 7:20 8:50 10:50 12:50 14:50 16:50
Kopernika/Woj.Polskiego 6:32 7:22 8:52 10:52 12:52 14:52 16:52
Brzegowa/Staszica 6:33 7:23 8:53 10:53 12:53 14:53 16:53
Brzegowa/Konopnickiej 6:34 7:24 8:54 10:54 12:54 14:54 16:54
Konopnickiej/Prusa 6:36 7:26 8:56 10:56 12:56 14:56 16:56
Staszica/Św. Jana 6:38 7:28 8:58 10:58 12:58 14:58 16:58
Jana Pawła II/Szkoła 6:39 7:29 8:59 10:59 12:59 14:59 16:59
Maczka/Cmentarz 6:41 7:31 9:01 11:01 13:01 15:01 17:01
Okulickiego/Aquapark 6:42 7:32 9:02 11:02 13:02 15:02 17:02
Grota-Roweckiego/Grunwaldzka 6:43 7:33 9:03 11:03 13:03 15:03 17:03
Grota-Roweckiego/Krzywoustego 6:44 7:34 9:04 11:04 13:04 15:04 17:04
Poniatowskiego/Krzywoustego 6:45 7:35 9:05 11:05 13:05 15:05 17:05
Poniatowskiego 6:46 7:36 9:06 11:06 13:06 15:06 17:06
Grunwaldzka/Szpital 6:47 7:37 9:07 11:07 13:07 15:07 17:07
Wrocławska/Szpital 6:48 7:38 9:08 11:08 13:08 15:08 17:08
Piłsudskiego/Ogrodowa 6:49 7:39 9:09 11:09 13:09 15:09 17:09
Dworzec 6:50 7:40 9:10 11:10 13:10 15:10 17:10

16:30 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Dworzec 6:40 7:30 9:30 11:30 13:30 15:30 17:30
Piłsudskiego/Ogrodowa 6:42 7:32 9:32 11:32 13:32 15:32 17:32
Wrocławska/Szpital 6:44 7:34 9:34 11:34 13:34 15:34 17:34
Grunwaldzka/Szpital 6:45 7:35 9:35 11:35 13:35 15:35 17:35
Poniatowskiego 6:46 7:36 9:36 11:36 13:36 15:36 17:36
Poniatowskiego/Krzywoustego 6:47 7:37 9:37 11:37 13:37 15:37 17:37
Grota-Roweckiego/Krzywoustego 6:48 7:38 9:38 11:38 13:38 15:38 17:38
Grota-Roweckiego/Grunwaldzka 6:49 7:39 9:39 11:39 13:39 15:39 17:39
Okulickiego/Aquapark 6:50 7:40 9:40 11:40 13:40 15:40 17:40
Maczka/Cmentarz 6:51 7:41 9:41 11:41 13:41 15:41 17:41
Jana Pawła II/Szkoła 6:53 7:43 9:43 11:43 13:43 15:43 17:43
Staszica/Św. Jana 6:54 7:44 9:44 11:44 13:44 15:44 17:44
Konopnickiej/Prusa 6:56 7:46 9:46 11:46 13:46 15:46 17:46
Brzegowa/Konopnickiej 6:58 7:48 9:48 11:48 13:48 15:48 17:48
Brzegowa/Staszica 6:59 7:49 9:49 11:49 13:49 15:49 17:49
Kopernika/Woj.Polskiego 7:00 7:50 9:50 11:50 13:50 15:50 17:50
Woj.Polskiego/Pułaskiego 7:02 7:52 9:52 11:52 13:52 15:52 17:52
Pułaskiego/Słoneczna 7:03 7:53 9:53 11:53 13:53 15:53 17:53
Pułaskiego/Zawadzkiego 7:04 7:54 9:54 11:54 13:54 15:54 17:54
Górzysta/Źródlana 7:05 7:55 9:55 11:55 13:55 15:55 17:55
Staromiejska/Górzysta 7:06 7:56 9:56 11:56 13:56 15:56 17:56
Staromiejska/Okrzei 7:07 7:57 9:57 11:57 13:57 15:57 17:57
Plac Pokoju 7:09 7:59 9:59 11:59 13:59 15:59 17:59
Rybna/Ks. Brzeskich 7:10 8:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00
Mickiewicza/Pocztowa 7:11 8:01 10:01 12:01 14:01 16:01 18:01
Mickiewicza/Wolności 7:12 8:02 10:02 12:02 14:02 16:02 18:02
Ząbkowicka/UMiG 7:15 8:05 10:05 12:05 14:05 16:05 18:05
Kamienna/Starostwo Powiat. 7:16 8:06 10:06 12:06 14:06 16:06 18:06
Kamienna/GOPS 7:17 8:07 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07
Kolejowa 7:18 8:08 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08
Dworzec 7:20 8:10 10:10 12:10 14:10 16:10 18:10

17:30 - Nie kursuje 24 i 31 grudnia

Dworzec 5:18 6:10 7:42 12:35 13:35 14:30 15:20
Kolejowa 5:20 6:12 7:44 12:37 13:37 14:32 15:22
Dzierżoniowska/Kamienna 5:21 6:13 7:45 12:38 13:38 14:33 15:23
Ząbkowicka/UMiG 5:22 6:14 7:46 12:39 13:39 14:34 15:24
Ząbkowicka 5:23 6:15 7:47 12:40 13:40 14:35 15:25
Ząbkowicka/Szybalskiego 5:24 6:16 7:48 12:41 13:41 14:36 15:26
Ząbkowicka/Szybalskiego 5:26 6:18 7:50 12:43 13:43 14:38 15:28
Ząbkowicka 5:27 6:19 7:51 12:44 13:44 14:39 15:29
Ząbkowicka/UMiG 5:28 6:20 7:52 12:45 13:45 14:40 15:30
Plac Pokoju 5:30 6:22 7:54 12:47 13:47 14:42 15:32
Staromiejska/Okrzei 5:31 6:23 7:55 12:48 13:48 14:43 15:33
Staromiejska/Górzysta 5:32 6:24 7:56 12:49 13:49 14:44 15:34
Górzysta/Źródlana 5:33 6:25 7:57 12:50 13:50 14:45 15:35
Pułaskiego/Zawadzkiego 5:34 6:26 7:58 12:51 13:51 14:46 15:36
Pułaskiego/Słoneczna 5:36 6:28 8:00 12:53 13:53 14:48 15:38
Brzegowa/Szkoła 5:41 6:33 8:05 12:58 13:58 14:53 15:43
Konopnickiej/Prusa 5:43 6:35 8:07 13:00 14:00 14:55 15:45
Konopnickiej/Straż Poż. 5:44 6:36 8:08 13:01 14:01 14:56 15:46
Oławska/Cmentarz 5:45 6:37 8:09 13:02 14:02 14:57 15:47
Wrocławska/Szpital 5:46 6:38 8:10 13:03 14:03 14:58 15:48
Przedszkolna 5:47 6:39 8:11 13:04 14:04 14:59 15:49
Sienkiewicza/Ogrodowa 5:48 6:40 8:12 13:05 14:05 15:00 15:50
Dworzec 5:49 6:41 8:13 13:06 14:06 15:01 15:51
Dworzec 7:20 7:55 12:50 13:55 14:50 16:15
Sienkiewicza/Ogrodowa 7:21 7:56 12:51 13:56 14:51 16:16
Przedszkolna 7:22 7:57 12:52 13:57 14:52 16:17
Wrocławska/Szpital 7:23 7:58 12:53 13:58 14:53 16:18
Oławska/Cmentarz 7:25 8:00 12:55 14:00 14:55 16:20
Konopnickiej/Straż Poż. 7:26 8:01 12:56 14:01 14:56 16:21
Konopnickiej/Prusa 7:27 8:02 12:57 14:02 14:57 16:22
Brzegowa/Szkoła 7:29 8:04 12:59 14:04 14:59 16:24
Pułaskiego/Słoneczna 7:33 8:08 13:03 14:08 15:03 16:28
Pułaskiego/Zawadzkiego 7:34 8:09 13:04 14:09 15:04 16:29
Górzysta/Źródlana 7:35 8:10 13:05 14:10 15:05 16:30
Staromiejska/Górzysta 7:36 8:11 13:06 14:11 15:06 16:31
Staromiejska/Okrzei 7:37 8:12 13:07 14:12 15:07 16:32
Plac Pokoju 7:39 8:14 13:09 14:14 15:09 16:34
Ząbkowicka/UMiG 7:41 8:16 13:11 14:16 15:11 16:36
Ząbkowicka 7:42 8:17 13:12 14:17 15:12 16:37
Ząbkowicka/Szybalskiego 7:43 8:18 13:13 14:18 15:13 16:38
Ząbkowicka/Szybalskiego 7:45 8:20 13:15 14:20 15:15 16:40
Ząbkowicka 7:46 8:21 13:16 14:21 15:16 16:41
Ząbkowicka/UMiG 7:47 8:22 13:17 14:22 15:17 16:42
Kolejowa 7:49 8:24 13:19 14:24 15:19 16:44
Dworzec 7:50 8:25 13:20 14:25 15:20 16:45
# Miesiąc Dzień Nazwa święta
1 Styczeń 1.I Nowy Rok
2 Styczeń 6.I Trzech Króli
3 Kwiecień Wielka Sobota Wielka Sobota
4 Kwiecień Poniedziałek Wielkanocny Poniedziałek Wielkanocny
5 Maj 1.V Święto Pracy
6 Maj 2.V Dzień Flagi Narodowej
7 Maj 3.V Święto Konstytucji 3 Maja
8 Czerwiec Boże Ciało Boże Ciało
9 Sierpień 15.VIII Święto Wojska Polskiego
10 Listopad 1.XI Wszystkich Świętych
11 Listopad 11.XI Narodowe Święto Niepodległości
12 Grudzień 25.XII Wigilia
13 Grudzień 26.XII Boże Narodzenie