Logo Strzelińska Komunikacja Publiczna

Rozkład jazdy SKP - linie miejskie

Linie: A, B, C, D

Obowiązuje od: 1 października 2019 r.

Dworzec 6:17 7:00 8:37 10:37 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Kolejowa 7:02 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32
Dzierżoniowska/Kamienna 7:03 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33
Kamienna - GOPS 7:04 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34
Kamienna - Starostwo Powiat. 7:05 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35
Ząbkowicka - UMiG 7:06 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36
Mickiewicza/Wolności 6:18 7:08 8:38 10:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38
Mickiewicza/Pocztowa 6:19 7:09 8:39 10:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39
Rybna/Książąt Brzeskich 6:20 7:10 8:40 10:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40
Plac Pokoju 6:21 7:11 8:41 10:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41
Staromiejska/Okrzei 6:23 7:13 8:43 10:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43
Staromiejska/Górzysta 6:25 7:15 8:45 10:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45
Górzysta/Źródlana 6:26 7:16 8:46 10:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46
Pułaskiego/Zawadzkiego 6:27 7:17 8:47 10:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47
Pułaskiego/Słoneczna 6:29 7:19 8:49 10:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49
Woj.Polskiego/Pułaskiego 6:30 7:20 8:50 10:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50
Kopernika/Woj.Polskiego 6:32 7:22 8:52 10:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52
Brzegowa/Staszica 6:33 7:23 8:53 10:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Brzegowa/Konopnickiej 6:34 7:24 8:54 10:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54
Konopnickiej/Prusa 6:36 7:26 8:56 10:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56
Staszica/Św, Jana 6:38 7:28 8:58 10:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Jana Pawła II - szkoła 6:39 7:29 8:59 10:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59
Maczka - cmentarz 6:41 7:31 9:01 11:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01
Okulickiego - Aquapark 6:42 7:32 9:02 11:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Grota-Roweckiego/Grunwaldzka 6:43 7:33 9:03 11:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03
Grota-Roweckiego/Krzywoustego 6:44 7:34 9:04 11:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Poniatowskiego/Krzywoustego 6:45 7:35 9:05 11:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Poniatowskiego 6:46 7:36 9:06 11:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Grunwaldzka - Szpital 6:47 7:37 9:07 11:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Wrocławska - Szpital 6:48 7:38 9:08 11:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Piłsudskiego/Ogrodowa 6:49 7:39 9:09 11:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Dworzec 6:50 7:40 9:10 11:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10

Dworzec 6:40 7:30 9:30 11:30 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Piłsudskiego/Ogrodowa 6:42 7:32 9:32 11:32 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02
Wrocławska - Szpital 6:44 7:34 9:34 11:34 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Grunwaldzka - Szpital 6:45 7:35 9:35 11:35 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Poniatowskiego 6:46 7:36 9:36 11:36 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Poniatowskiego/Krzywoustego 6:47 7:37 9:37 11:37 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Grota-Roweckiego/Krzywoustego 6:48 7:38 9:38 11:38 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Grota-Roweckiego/Grunwaldzka 6:49 7:39 9:39 11:39 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Okulickiego - Aquapark 6:50 7:40 9:40 11:40 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Maczka - cmentarz 6:51 7:41 9:41 11:41 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Jana Pawła II - szkoła 6:53 7:43 9:43 11:43 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Staszica/Św, Jana 6:54 7:44 9:44 11:44 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Konopnickiej/Prusa 6:56 7:46 9:46 11:46 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16
Brzegowa/Konopnickiej 6:58 7:48 9:48 11:48 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Brzegowa/Staszica 6:59 7:49 9:49 11:49 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
Kopernika/Woj.Polskiego 7:00 7:50 9:50 11:50 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Woj.Polskiego/Pułaskiego 7:02 7:52 9:52 11:52 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Pułaskiego/Słoneczna 7:03 7:53 9:53 11:53 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Pułaskiego/Zawadzkiego 7:04 7:54 9:54 11:54 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Górzysta/Źródlana 7:05 7:55 9:55 11:55 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Staromiejska/Górzysta 7:06 7:56 9:56 11:56 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Staromiejska/Okrzei 7:07 7:57 9:57 11:57 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Plac Pokoju 7:09 7:59 9:59 11:59 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Rybna/Książąt Brzeskich 7:10 8:00 10:00 12:00 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Mickiewicza/Pocztowa 7:11 8:01 10:01 12:01 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31
Mickiewicza/Wolności 7:12 8:02 10:02 12:02 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Ząbkowicka - UMiG 7:15 8:05 12:05 14:35 15:35 16:35
Kamienna - Starostwo Powiat. 7:16 8:06 12:06 14:36 15:36 16:36
Kamienna - GOPS 7:17 8:07 12:07 14:37 15:37 16:37
Kolejowa 7:18 8:08 12:08 14:38 15:38 16:38
Dworzec 7:20 8:10 10:03 12:10 13:33 14:40 15:40 16:40 17:33

Dworzec 5:17 6:10 7:42 12:35 13:35 14:30 15:20
Kolejowa 5:19 6:12 7:44 12:37 13:37 14:32 15:22
Dzierżoniowska/Kamienna 5:20 6:13 7:45 12:38 13:38 14:33 15:23
Ząbkowicka - UMiG 5:21 6:14 7:46 12:39 13:39 14:34 15:24
Ząbkowicka 5:22 6:15 7:47 12:40 13:40 14:35 15:25
Ząbkowicka/Szybalskiego 5:23 6:16 7:48 12:41 13:41 14:36 15:26
Ząbkowicka/Szybalskiego 5:25 6:18 7:50 12:43 13:43 14:38 15:28
Ząbkowicka 5:26 6:19 7:51 12:44 13:44 14:39 15:29
Ząbkowicka - UMiG 5:27 6:20 7:52 12:45 13:45 14:40 15:30
Plac Pokoju 5:29 6:22 7:54 12:47 13:47 14:42 15:32
Staromiejska/Okrzei 5:30 6:23 7:55 12:48 13:48 14:43 15:33
Staromiejska/Górzysta 5:31 6:24 7:56 12:49 13:49 14:44 15:34
Górzysta/Źródlana 5:32 6:25 7:57 12:50 13:50 14:45 15:35
Pułaskiego/Zawadzkiego 5:33 6:26 7:58 12:51 13:51 14:46 15:36
Pułaskiego/Słoneczna 5:35 6:28 8:00 12:53 13:53 14:48 15:38
Brzegowa - szkoła 5:40 6:33 8:05 12:58 13:58 14:53 15:43
Konopnickiej/Prusa 5:42 6:35 8:07 13:00 14:00 14:55 15:45
Konopnickiej - straż poż. 5:43 6:36 8:08 13:01 14:01 14:56 15:46
Oławska - cmentarz 5:44 6:37 8:09 13:02 14:02 14:57 15:47
Wrocławska - Szpital 5:45 6:38 8:10 13:03 14:03 14:58 15:48
Przedszkolna 5:46 6:39 8:11 13:04 14:04 14:59 15:49
Sienkiewicza/Ogrodowa 5:47 6:40 8:12 13:05 14:05 15:00 15:50
Dworzec 5:48 6:41 8:13 13:06 14:06 15:01 15:51

Dworzec 7:20 7:55 12:50 13:55 14:50 16:15
Sienkiewicza/Ogrodowa 7:21 7:56 12:51 13:56 14:51 16:16
Przedszkolna 7:22 7:57 12:52 13:57 14:52 16:17
Wrocławska - Szpital 7:23 7:58 12:53 13:58 14:53 16:18
Oławska - cmentarz 7:25 8:00 12:55 14:00 14:55 16:20
Konopnickiej - straż poż. 7:26 8:01 12:56 14:01 14:56 16:21
Konopnickiej/Prusa 7:27 8:02 12:57 14:02 14:57 16:22
Brzegowa - szkoła 7:29 8:04 12:59 14:04 14:59 16:24
Pułaskiego/Słoneczna 7:33 8:08 13:03 14:08 15:03 16:28
Pułaskiego/Zawadzkiego 7:34 8:09 13:04 14:09 15:04 16:29
Górzysta/Źródlana 7:35 8:10 13:05 14:10 15:05 16:30
Staromiejska/Górzysta 7:36 8:11 13:06 14:11 15:06 16:31
Staromiejska/Okrzei 7:37 8:12 13:07 14:12 15:07 16:32
Plac Pokoju 7:39 8:14 13:09 14:14 15:09 16:34
Ząbkowicka - UMiG 7:41 8:16 13:11 14:16 15:11 16:36
Ząbkowicka 7:42 8:17 13:12 14:17 15:12 16:37
Ząbkowicka/Szybalskiego 7:43 8:18 13:13 14:18 15:13 16:38
Ząbkowicka/Szybalskiego 7:45 8:20 13:15 14:20 15:15 16:40
Ząbkowicka 7:46 8:21 13:16 14:21 15:16 16:41
Ząbkowicka - UMiG 7:47 8:22 13:17 14:22 15:17 16:42
Kolejowa 7:49 8:24 13:19 14:24 15:19 16:44
Dworzec 7:50 8:25 13:20 14:25 15:20 16:45

Dworzec 8:37 9:37 10:30 11:37 12:37 13:37 14:30 15:37
Kolejowa 10:32 14:32
Dzierżoniowska/Kamienna 10:33 14:33
Kamienna - GOPS 10:34 14:34
Kamienna - Starostwo Powiat. 10:35 14:35
Ząbkowicka - UMiG 10:36 14:36
Mickiewicza/Wolności 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38
Mickiewicza/Pocztowa 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39
Rybna/Książąt Brzeskich 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40
Plac Pokoju 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41
Staromiejska/Okrzei 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43
Staromiejska/Górzysta 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45
Górzysta/Źródlana 8:46 9:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46
Pułaskiego/Zawadzkiego 8:47 9:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47
Pułaskiego/Słoneczna 8:49 9:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49
Woj.Polskiego/Pułaskiego 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50
Kopernika/Woj.Polskiego 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52
Brzegowa/Staszica 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53
Brzegowa/Konopnickiej 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54
Konopnickiej/Prusa 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56
Staszica/Św, Jana 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58
Jana Pawła II - szkoła 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59
Maczka - cmentarz 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01
Okulickiego - Aquapark 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02
Grota-Roweckiego/Grunwaldzka 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03
Grota-Roweckiego/Krzywoustego 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04
Poniatowskiego/Krzywoustego 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05
Poniatowskiego 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06
Grunwaldzka - Szpital 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07
Wrocławska - Szpital 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08
Piłsudskiego/Ogrodowa 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09
Dworzec 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10

Dworzec 9:00 11:00 13:00 14:00 15:00 16:00
Piłsudskiego/Ogrodowa 9:02 11:02 13:02 14:02 15:02 16:02
Wrocławska - Szpital 9:04 11:04 13:04 14:04 15:04 16:04
Grunwaldzka - Szpital 9:05 11:05 13:05 14:05 15:05 16:05
Poniatowskiego 9:06 11:06 13:06 14:06 15:06 16:06
Poniatowskiego/Krzywoustego 9:07 11:07 13:07 14:07 15:07 16:07
Grota-Roweckiego/Krzywoustego 9:08 11:08 13:08 14:08 15:08 16:08
Grota-Roweckiego/Grunwaldzka 9:09 11:09 13:09 14:09 15:09 16:09
Okulickiego - Aquapark 9:10 11:10 13:10 14:10 15:10 16:10
Maczka - cmentarz 9:11 11:11 13:11 14:11 15:11 16:11
Jana Pawła II - szkoła 9:13 11:13 13:13 14:13 15:13 16:13
Staszica/Św, Jana 9:14 11:14 13:14 14:14 15:14 16:14
Konopnickiej/Prusa 9:16 11:16 13:16 14:16 15:16 16:16
Brzegowa/Konopnickiej 9:18 11:18 13:18 14:18 15:18 16:18
Brzegowa/Staszica 9:19 11:19 13:19 14:19 15:19 16:19
Kopernika/Woj.Polskiego 9:20 11:20 13:20 14:20 15:20 16:20
Woj.Polskiego/Pułaskiego 9:22 11:22 13:22 14:22 15:22 16:22
Pułaskiego/Słoneczna 9:23 11:23 13:23 14:23 15:23 16:23
Pułaskiego/Zawadzkiego 9:24 11:24 13:24 14:24 15:24 16:24
Górzysta/Źródlana 9:25 11:25 13:25 14:25 15:25 16:25
Staromiejska/Górzysta 9:26 11:26 13:26 14:26 15:26 16:26
Staromiejska/Okrzei 9:27 11:27 13:27 14:27 15:27 16:27
Plac Pokoju 9:29 11:29 13:29 14:29 15:29 16:29
Rybna/Książąt Brzeskich 9:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30
Mickiewicza/Pocztowa 9:31 11:31 13:31 14:31 15:31 16:31
Mickiewicza/Wolności 9:32 11:32 13:32 14:32 15:32 16:32
Ząbkowicka - UMiG 9:35 13:35
Kamienna - Starostwo Powiat. 9:36 13:36
Kamienna - GOPS 9:37 13:37
Kolejowa 9:38 13:38
Dworzec 9:40 11:33 13:40 14:33 15:33 16:33